Pure Active skrubis 3-in-1

Pure Active skrubis 3-in-1

4,4

Trīskāršā efekta tīrītājs

Tie ir trīs produkti vienā, kuri palīdz uzturēt sejas ādu nevainojami tīru 7 dienas. Noņem ādas defektus un nodrošina ilgtermiņa efektu. Tie ir trīs produkti vienā: attīroša želeja, skrubis un maska.

3...2...1... Vēl nekad nav bijis tik vienkārši rūpēties par sevi. Āda ir tīra vēl 7 dienas pēc tīrīšanas.

Visa gudrība slēpjas sastāvā: cinks un cinka maisījums dziļi attīra ādu, noņem defektus, pumeks atbrīvo poras un noņem melnās pinnes, bet baltie māli izlīdzina ādas krāsu un padara to perfekti matētu.

Pirkt
Pure Active skrubis 3-in-1
Pure Active skrubis 3-in-1

Atsauksmes

224 Atsauksmes

4,4

Richie Duff

2016. gada 4. augustā

Lietoju šo produktu jau vairāk par gadu bet nekādi uzlabojumi nav

Laine

2016. gada 16. jūlijā

Lietoju šo produktu jau vairākus gadus, varu pateikt tā : neko pielikt, neko atņemt, super! Iesaku visiem! Un man pat draugs sācis lietot šo produktu, lieliski atjauno, attīra un uzlabo. :)

lana

2016. gada 6. jūlijā

es lietoju garnie un tas ir labs veids kā noskrubēt pinnes. pinnes man bbija visur uz sejas kā bruģis bet pēc 2 nedeļām uz pieres man nebija nevienas pinnes

Margarita

2016. gada 4. jūlijā

Es lietoju šo kā skrubi,bet tikai 1-2 reizēm nedēļā.Man šīs skrubis palīdz.+vēl es lietoju (arī garnier) Spot-on-Roll-on palīdz pret lielākām pumpām!;)

Līga

2016. gada 4. jūlijā

Lietoju šo produktu pusgadu reizi dienā kā attīrošu želeju (kā norādīts uz iepakojuma) kopā ar toniku un mitrinātāju, rezultātā iedzīvojos pamatīgās ādas problēmās (apsārtums, sarkšana, sausa, dehidrēta āda), no kurām joprojām nespēju tikt vaļā. Noteikti NEIESAKU lietot šo kā ikdienas attīrošu produktu sejas ādai sīko eksfoliējošo daļiņu dēļ. Šis tomēr ir skrubis un diemžēl pārāk vēlu uzzināju, ka ādu skrubēt drīkst tikai, maksimums, pāris reižu nedēļā, noteikti ne ikdienā. Vienīgais pluss - pazuda melnās pinnes, bet ar tām spētu tikt galā arī jebkurš cits produkts ar salicilskābi sastāvā.

Iesūtīt atsauksmi