Fresh Essentials toniks

Fresh Essentials toniks

5

Atsvaidzinošs toniks, kas piemērots normālai / jaukta tipa ādai. Toniks attīra un atsvaidzina ādu, liekot tai izskatīties veselīgākai.

Tonika sastāvs ir bagātināts ar dabisku augļu ekstraktu, tas attīra ādu no netīrumiem un atmirušajām ādas šūnām.

Lietošana: vispirms notīri kosmētiku ar Garnier Fresh Essentials attīrošo pieniņu, tad ar tonikā samitrinātu vates plāksnīti notīri seju un kaklu.

Fresh Essentials toniks
Fresh Essentials toniks

Atsauksmes

8 Atsauksmes

5

Anna

2014. gada 14. novembrī

Dievinu to! Ideāls toniks,kas atsvaidzina sejas ādu, liek tai justies tīrākai un svaigākai.

Natālija

2014. gada 17. februārī

Āda pēc kosmētikas noņemšanas nav sausa. Ļoti patīkama smarža. Lai noņemtu kosmētiku no acīm man pietiek ar vienu vates disku. Rekomendēju tiem kuras ir pa slinku iet nomazgātu kosmētiku no sejas pirms gulētiešanas, šis variants ir burvīgs!

ELĪNA

2014. gada 29. janvārī

Lielisks produkts.Tas liek manai sejas ādai starot.Tā kā man ir jaukta tipa āda( normāla un uz pieres un zoda- taukaina), tad parastie sejas kopšanas līdzekļi izraisa pumpu veidošanos tur, kur āda ir taukaina. Kopš lietoju Fresh Essentials toniku šādas problēmas tik pat kā vairs nav.Tas ne tikai jauki smaržo, bet arī rada tīras un svaigas ādas sajūtu, nevis taukainas ādas sajūtu, kā pēc parastu krēmu lietošanas.

Madara

2014. gada 29. janvārī

Šo produktu lietoju jau man liekas kādus 7 gadus. Tas ir mans vismīļākais sejas kopšanas līdzeklis, pēc tā lietošanas mana sejas āda paliek tīra un atsvaidzināta. :) iesaku arī savām draudzenēm.

Aiga

2014. gada 28. janvārī

Par šo esmu sajūsmā, jo patīk līdzekļa ūdeņainais stāvoklis, nejūtu, ka kaut kas paliktu uz sejas, kā, savukārt, ir ar pieniņiem. Šo produktu lietoju jau ļoti daudz gadus un negribu lietot citu.Turklāt, esmu sajūsmā par atsvaidzinošo smaržu un sajūtu, ko rada šis produkts.

Iesūtīt atsauksmi