Divfāžu micelārais ūdens ilgnoturīgās kosmētikas noņemšanai

Divfāžu micelārais ūdens ilgnoturīgās kosmētikas noņemšanai

5

Pārstāj berzēt sejas ādu, noņemot kosmētiku!
Sāc lietot divfāžu micelāro ūdeni, kas ātri noņem pat ilgnoturīgu grimu.

Šajā divfāžu micelārajā ūdenī attīrošās eļļas ir apvienotas ar micellām. Pirms lietošanas sakrati pudeli, lai abas sastāvdaļas sajauktos, ļaujot viegli noņemt pat noturīgāko grimu, neberzējot sejas ādu vai neatstājot taukainus atlikumus.

  • Argāna eļļa un attīrošās eļļas ideāli sajaucas ar micelāro ūdeni, lai noņemtu visus grima – pat ilgnoturīgās vai ūdensnoturīgās kosmētikas – pārpalikumus.
  • Micellas iedarbojas kā magnēti, piesaistot kosmētiku, sebumu un netīrumus no ādas.

Ādu vairs nevajadzēs berzēt
Divfāžu micelārais ūdens viegli un ātri noņem pat noturīgāko grimu un likvidē netīrumus, neberzējot sejas ādu.

Argāna eļļas sniegtie ieguvumi
Šis micelārais ūdens ir bagātināts ar argāna eļļu, kas bagātīgi satur neaizstājamās taukskābes un E vitamīnu. Tā ir pazīstama ar nomierinošām un mitrinošām īpašībām, kas ļauj mīkstināt ādu, vienlaikus noņemot grimu.

Kāpēc attīrošās eļļas tik efektīvi noņem ilgnoturīgo vai ūdensnoturīgo kosmētiku?
Eļļa izšķīdina ilgnoturīgās vai ūdensnoturīgās kosmētikas sastāvā esošās ūdens noturīgās daļiņas. Tādējādi grimu iespējams viegli noņemt, neberzējot sejas ādu un ādu ap acīm.

Dermatoloģiski un oftalmoloģiski pārbaudīts.
Nav jānoskalo.

Divfāžu micelārais ūdens ilgnoturīgās kosmētikas noņemšanai
Divfāžu micelārais ūdens ilgnoturīgās kosmētikas noņemšanai

Atsauksmes

5 Atsauksmes

5

Līga

2018. gada 8. jūlijā

Ļoti patīk šis brodukts.

Samanta

2017. gada 25. aprīlī

Perfekts līdzeklis dekoratīvās kosmētikas noņemšanai, ko noņem bez problēmām, bez nekādas berzēšanas. Noņem arī ūdensnoturīgo kosmētiku. Pēc produkta lietošanas sejas āda ļoti skaisti smaržo un pateicoties argānu eļļai tiek mitrināta. Nav pārāk ēļļains un pēc lietošnas ātri nožūst, kas ir ļoti labi.

Kristīne

2015. gada 30. jūlijā

Esmu sajūsmā par šo produktu!Pat iepakojums ir piesaistošs. Sākumā roka sniedzās pēc lielā iepakojuma, tomēr baidījos- ja nu nepatiks? Iegādājos mazo iepakojumu un notestēju. Brīnišķīgs produkts! Lietoju pēc sejas attīrošā līdzekļa- tas noņem visus pārpalikumus (it īpaši no acīm), kas sagādā pilnīgu komfortu un svaigumu sejai. Ja pēc sejas nomazgāšanas āda liekas velkoša, tad micelārais ūdens to novērš. Sajūtas ir tiešām patīkamas pēc lietošanas.

Ira

2015. gada 22. maijā

Man ļoti patika šis ūdens, lieliski notīra kosmētiku un attīra sejas ādu. Tai pašā laikā āda jūtas nomierināta un mitrināta. Ļoti iesaku visiem!!!

Vlada

2015. gada 21. martā

Svaiga un tīra seja dienas garumā. Maigs un labi attīrošs ūdens!

Iesūtīt atsauksmi