BB krēms normālai ādai

BB krēms normālai ādai

4,6

VIENS PRODUKTS, PIECI REZULTĀTI

- Daudzfunkcionāls krēms
- Perfekta ādu acumirklī
- Nomaskē nepilnības
- 24 stundu mitrināšana
- SPF 15 aizsardzība


Izvēlies savu BB krēmu – normālai vai jutīgai ādai. Tagad arī pieejams Extra Light tonis!

Pirkt
 BB krēms normālai ādai
 BB krēms normālai ādai

Atsauksmes

198 Atsauksmes

4,6

Kintija

2017. gada 18. septembrī

Ļoti apmierina produkts. Mitrina un baro sejas ādu un padara to mirdzošu

Marija

2017. gada 8. septembrī

BB krēms patika, āda ir starojoša un mitrināta visu dienu, bet man rada neērtības, īpaši karstajās dienās, ļoti smērēja apģērbu ap kakla daļā

Agnese

2017. gada 29. augustā

Man ļoti patika! Ikdienā vispār reti un maz lietoju dažādus sejas krēmus, pūderus un tonālos, bet šis BB krēms manai ādai patika un vēl joprojām patīk, jo es to lietoju... Veikalā es baidītos to iegādāties, jo ir grūti un negribas pirkt un tērēt lielu naudu nezinot vai rezultāts man patiks, prieks, ka bija iespēja to laimēt un izmēģināt, domāju, kad tūbiņa beigsies, iegādāšos to vēl... Man ļoti patika, esmu apmierināta, Paldies liels :)

Līga

2017. gada 28. augustā

Paldies par iespēju izmēģināt BB classic cream. Krēms gludai ādai būtu ideāls, jo maskē un ādu to padara vienmērīgā tonī. Krēma konsistence nedaudz atgādina pūderkrēmu. Matēts tonis bija visu dienu. Manai ādai nederēja, jo tonis bija extra-light, bet manai sejas ādai drīzāk derētu medium, kā arī mana āda nav gluda un ir raupja, tādēļ krēms grumbas itkā izcēla. Kopumā krēms lelisks!

Silga

2017. gada 25. augustā

Viegli klājas un mitrina vairāk kā ierastie tonālie krēmi, lai gan gribētos, lai mitrina vēl vairāk. Patīk, ka pa lielam nosedz sīkumus uz sejas, bet neizskatās kā plastmasas maska. Par noturīgumu grūti teikt, jo reizēm uz darba dienas beigām var redzēt, ka vairs nav tik svaigs. Bet uzklājas ideāli un nav ķēpīgs.

Iesūtīt atsauksmi