Attīrošs micelārais ūdens sejai

Attīrošs micelārais ūdens sejai

4,7

Daudzfunkcionāls līdzeklis, kas noņem kosmētiku, attīra un nomierina.

 
Sastāvā esošās micellas darbojas kā attīrošs magnēts, pievelkot netīrumus, kosmētiku un sebumu.
 
Tādējādi āda ir perfekti attīrīta un atsvaidzināta bez berzēšanas vai noskalošanas.
 
Micelārais ūdens ir pieejams lielā 400 ml pudelē, kas paredzēta līdz 200 lietošanas reizēm*, kā arī mazākā 125 ml pudelē, kas īpaši ērta līdzņemšanai, un ir piemērots visu tipu ādai
 
*Lietojot 2 ml vienai vates plāksnītei

Pirkt
Attīrošs micelārais ūdens sejai
Attīrošs micelārais ūdens sejai

Atsauksmes

53 Atsauksmes

4,7

Enija

2017. gada 23. martā

Šis produkts ir zelta vērts,tāpēc iegādāšos vēl vienu. Tiešām ļoti labs. Un šo es iesaku visiem.

Maija M.

2017. gada 23. janvārī

Man ļoti patīk, jo nesausina ādu, kas man ir ļoti svarīgi, neizraisa apsārtumu, ar dekoratīvo kosmētikas noņemšanu tiek galā labi(izcilam rezultātam vēl jāpiestrādā). Uzskatu, ka šis ir labs produkts, jo aizstāj tonikus, kosmētikas noņēmējus un attīrītājus, tādējādi taupot laiku svarīgām nodarbēm un vietu citām labām lietiņām manā plauktā.

Elva

2015. gada 5. septembrī

Man personīgi produkts patika, tas nedaudz koda acīs, taču tādēļ, ka pārāk daudz uzlikts uz vatītes. Ikdienas lietošanai labs, pēc puspudeles izlietošanas nenovēroju problēmu rašanos. Jāatdzīst gan, ka ne visiem klientiem šo var izmantot, strādājot kā vizāžists, taču personīgai lietošanai ir lieliski. Trūkst maza izmēra produkta, lai veicinātu vēlmi produktu izmēğināt un pirkt! Nenotīra ūdensnoturīgu tušu.

Gunta

2015. gada 25. augustā

Lielisks līdzeklis sejas kopšanai.

Laura

2015. gada 19. augustā

Jau gandrīz gadu lietoju šo brīnumlīdzekli un nevaru beigt priecāties par to, ka noriskēju izmēģināt kaut ko jaunu. Esmu ļoti apmierināta ar šo produktu - nav izteiktas smaržas, lieliski noņem kosmētiku un burtiski attīra no ikdienā uzkrātajiem netīrumiem un nogurumu. Tagad šis produkts ir viens no svarīgākajiem manā skaistumkopšanas skapītī. :)

Iesūtīt atsauksmi