Attīroša micelārā želeja

Attīroša micelārā želeja

5

Jaunais sastāvs ir bagātināts ar dabisko vīnogu ekstraktu un aktīvajām micellām, kas kā magnēts noņem netīrumus, sebumu un dekoratīvo kosmētiku no ādas virsmas.  Ar vienu kustību attīra ādu un noņem dekoratīvo kosmētiku no sejas, arī lūpām un acīm.

Rezultāts: perfekti tīra āda bez berzēšanas.
Tās mīkstā tekstūra un aromātu nesaturošais sastāvs nomierina visus ādas tipus, pat jutīgu.

KĀ TO LIETOT

Uzklāj samitrinātai sejas ādai. Saputo ar ūdeni un maigi vieglām apļveida kustībām iemasē sejas ādā, koncentrējoties uz lūpām un ādu ap acīm. Noskalo. Ja iekļūst acīs, nekavējoties izskalo ar ūdeni.

Attīroša micelārā želeja
Attīroša micelārā želeja

Atsauksmes

3 Atsauksmes

5

Kristīne

2015. gada 30. jūlijā

Esmu sajūsmā par šo produktu!Pat iepakojums ir piesaistošs. Sākumā roka sniedzās pēc lielā iepakojuma, tomēr baidījos- ja nu nepatiks? Iegādājos mazo iepakojumu un notestēju. Brīnišķīgs produkts! Lietoju pēc sejas attīrošā līdzekļa- tas noņem visus pārpalikumus (it īpaši no acīm), kas sagādā pilnīgu komfortu un svaigumu sejai. Ja pēc sejas nomazgāšanas āda liekas velkoša, tad micelārais ūdens to novērš. Sajūtas ir tiešām patīkamas pēc lietošanas.

Ira

2015. gada 22. maijā

Man ļoti patika šis ūdens, lieliski notīra kosmētiku un attīra sejas ādu. Tai pašā laikā āda jūtas nomierināta un mitrināta. Ļoti iesaku visiem!!!

Vlada

2015. gada 21. martā

Svaiga un tīra seja dienas garumā. Maigs un labi attīrošs ūdens!

Iesūtīt atsauksmi