Medus

Medus

Medus

NOBAUDI NO DABAS ZELTA KRĀJUMIEM

MEDUS SNIEDZ TIK DAUDZ LABA VESELĪBAI
Jau gadsimtiem ilgi ir izslavētas medus ārstnieciskās īpašības, jo saldais medus ir viens no dabas labākajiem nomierinātājiem un dziedniekiem ‒ īsta dāvana, ko mums sniedz bites. Spēcinot ķermeni, tonizējot un mitrinot ādu, tas dara brīnumus gan ķermeņa iekšpusē, gan ārpusē.

TAS DARA ORGANISMAM DAUDZ LABA
TĪRS MEDUS IR BRĪNIŠĶĪGS MITRINĀTĀJS

Medus ir dabisks mitrinātājs, kas piesaista mitrumu no gaisa un novada to tieši ārējos ādas slāņos, kam mitrums vajadzīgs visvairāk. Tāpat tas iedarbojas uz matiem. Tu vari klāt medu tieši uz ādas vai matiem, vai lietot medus šampūnus, balzamus, ziepes un mitrinošos līdzekļus.  

MEDUS IR DABISKS LĪDZEKLIS PRET IEKAISUMU
Kuram gan roka nav stiepusies pēc tējas ar medu brīžos, kad pārsteidzis klepus vai saaukstēšanās? Dabiskam medum piemīt spēcīgas iekaisumu mazinošas īpašības. Tāpat kā tīrs medus iedarbojas uz iekaisušu kaklu, lietojot tieši uz ādas, tas var palīdzēt nomierināt ādu, ko skāruši izsitumi vai aknes uzliesmojums. Dabiskā medū esošie enzīmi un probiotikas palīdz novērst pat gremošanas traucējumus. 

MEDUS IR KĀ JAUNĪBAS ELIKSĪRS
Tīrs medus satur daudz antioksidantu, kas padara to par īstu jaunības eliksīru. Antioksidanti ir spēcīgs ierocis pret brīvajiem radikāļiem, kas ir atbildīgi par audu bojājumiem, priekšlaicīgu novecošanu, pat vēzi. Salīdzinot dažādus dabiskā medus veidus, jāsaka, ka, jo medus tumšāks, jo vairāk antioksidantu satur, ‒ dažās medus šķirnēs ir pat vairāk antioksidantu nekā svaigos augļos un dārzeņos. 

MEDUS SATUR DAUDZ BARĪBAS VIELU ENERĢIJAI
Senās Grieķijas atlēti lietoja medu pirms sporta sacensībām, lai veicinātu izturību, bet pēc sacensībām, lai atjaunotu enerģiju. Viņi nezināja, ka medus dabiskā glikoze un fruktoze viegli uzsūcas gremošanas traktā, lai sniegtu efektīvu un veselīgu enerģijas devu; viņi vienkārši zināja, ka tas strādā. 

garnier
Visas sastāvdaļas