Mandeles

Mandele

Mandeles

 Vissaldākā

Uzzini informāciju par mandeļu eļļu ‒ tā ir vissaldākā! Atklāj visus Garnier padomus un ieteikumus par dažādu matu tipu kopšanu.

  • Saldo mandeļu eļļa ir mīkstinoša eļļa, ko iegūst no saldo mandeļu koka riekstiem.
  • Maiga, nomierinoša eļļa ar ļoti saldu riekstu aromātu; tā ne tikai padara ādu skaistāku, bet arī lieliski palīdz uzturēt veselu ķermeni un prātu. 
  • Sena eļļa ar senām tradīcijām.
  • Saldo mandeļu koks ir cēlies rietumu Armēnijā un Azerbaidžānā, divās valstīs, kur mandeles kultivē jau no 1200. gada p. m. ē.
  • Senie ēģiptieši mandeļu eļļu gan lietoja kosmētikā, gan pievienoja maizei, ko pasniedza faraoniem. Kopš seniem laikiem mandeļu eļļu plaši izmanto tās kosmētisko, mīkstinošo, mitrinošo īpašību dēļ, kā arī tāpēc, ka tā spēj mazināt ādas iekaisumu. 


Kāpēc tā mums noder arī šodien?

Saldo mandeļu eļļa ir ne tikai lielisks mitrinātājs, bet tās maigās īpašības padara to ideāli piemērotu arī ādas alerģisku reakciju mazināšanai, nelielu iegriezumu un brūču apstrādei. Eļļa bagātīgi satur E vitamīnu un palīdz mazināt ādas novecošanas pazīmes. Turklāt tā galvenokārt sastāv no omega-9 taukskābēm, kas lieliski ietekmē sirds veselību un kontrolē cukura līmeni asinīs.
 

garnier
Visas sastāvdaļas