KONSERVANTI

KONSERVANTI

KONSERVANTI

KONSERVANTI AIZSARGĀ MŪS NO MIKROORGANISMIEM

Mikroorganismi ir mikroskopiskas būtnes, piemēram, baktērijas, raugs. Mikroorganismi ir nepieciešami dzīvībai, taču daži no tiem izraisa slimības.

MŪSU IKDIENAS VIDĒ IR DAUDZ MIKROORGANISMU:

  • Mūsu ādā 

Mikroorganismu populācija ir ļoti svarīga pareizai ādas funkcionēšanai, taču mūsu organismā ir arī nevēlami mikroorganismi, kas padara mūs uzņēmīgus pret slimībām.

  • Visur, kur pieskaramies   

„Piesārņots” ir pilnīgi viss, kam pieskaramies. Mikroorganismi lielākoties ir nekaitīgi, bet dažos gadījumos mēs varam saslimt. Piemēram, kuņģa un zarnu trakta slimību izraisītāji bieži tiek pārnesti, ja durvju rokturi netiek notīrīti pēc tam, kad tiem pieskāries slims cilvēks.


KĀ AR KOSMĒTIKU?

Dažus sastāvus var viegli inficēt, tiem pieskaroties ar pirkstu vai vienkārši atverot trauciņu karstā un mitrā vannasistabā. Tāpēc ir ļoti svarīgi kosmētiskos līdzekļus aizsargāt no patogēno mikroorganismu piesārņojuma, lai tie nenonāktu saskarē ar mūsu ādu.

Šī iemesla dēļ dažiem kosmētiskajiem līdzekļiem pievieno konservantus. Tad, ja mikroorganisms nonāk saskarē ar kosmētisko līdzekli, konservanti spēj to iznīcināt. 

garnier
Visas sastāvdaļas