GRANĀTĀBOLS

GRANĀTĀBOLS

GRANĀTĀBOLS

Atklāj visu labo, ko sniedz šis sulīgais, kraukšķīgais auglis, palīdzot cīnīties pret novecošanu.


KRĀSAINIE AUGĻI IR DAŽĀDU LABUMU PILNI
Granātābols dod daudz labuma veselībai ‒ vari dzert tā tumšsarkano, ļoti garšīgo sulu vai uzklāt ādai no granātābola sēklām izspiestu eļļu. Daudzos veselīgos augļos ir trīs polifenolu veidi ‒ tanīni, antocianīni un ellāgskābe ‒ granātābolu sulā tie sastopami īpaši lielā daudzumā.


VITAMĪNU KONCENTRĀTS
GRANĀTĀBOLU SĒKLU EĻĻA ATJAUNO SEJAS ĀDU 

Granātābolu sēklu eļļā sastopama dabiska punicikskābe un ellāgskābe, kas palīdz stimulēt kolagēna ražošanu, šī viela ir atbildīga par ādas tvirtumu un elastību. Punicikskābe pat mazina ādā jau esošo kolagēna šķiedru sabrukšanu. Šī iedarbība tiek apvienota ar augsto C vitamīna saturu granātābolu sēklu eļļā, kas palīdz ādas elastībai un tonim. 

GRANĀTĀBOLU SĒKLU EĻĻA PADARA MATUS STIPRUS UN SPĪDĪGUS 
Granātābolu sēklu eļļā esošā punicikskābe, kas dara brīnumus ar sejas ādu, veicina matu spēku un spīdumu. Eļļā esošie antioksidanti palīdz veselīgai asinsritei, kas uzlabo matu augšanu.

GRANĀTĀBOLU SULA IZLĪDZINA ĀDU
Īpaši augstais C vitamīna saturs, klājot to tieši uz ādas, arī samazina raupjos vai zvīņainos ādas laukumus un padara ādu mirdzošu, vienmērīgu un starojošu.


LABI PAZĪSTAMS SIMBOLS
Jau antīkajā pasaulē atzina granātābola un tā sulas bagātīgumu un garšu, bet tā tumšsarkanais pigments stimulēja iztēli. Senie grieķi uzskatīja granātābolu par pārpilnības simbolu, bet agrīnie kristieši to izmantoja mākslā, kur tas simbolizēja dzīves sākumu un varu pār dzīvību un nāvi. 

GRANĀTĀBOLU ANTIOKSIDANTA ĪPAŠĪBAS
Pazīstami kā vieni no pasaules veselīgākajiem augļiem ar lielāko antioksidantu saturu, granātāboli ir arī izslavēti ar spēju „piesaistīt” un neitralizēt lielu brīvo radikāļu spektru. Tie palīdz aizsargāt ādu un vairo tās dabiskās aizsargspējas, lai novērstu brīvo radikāļu radītos bojājumus to rašanās vietā. To mitrinošās un pretnovecošanas īpašības padara šos augļus par īsteniem sieviešu sabiedrotajiem kosmētikas un skaistumkopšanas rituālos. 

garnier
Visas sastāvdaļas