Citrons

Citrons

Citrons

Citrons sniedz ādai starojumu un attīra to 

Viena no aktīvajām sastāvdaļām citronā ir C vitamīns, ko sauc arī par askorbīnskābi, kas veic vieglu pīlingu. Ķermeņa kopšanā daži izmanto citronu, lai padarītu ādu maigāku un iegūtu starojošāku ādas toni, kā arī veicinātu ādas šūnu mainību, radot jaunāku un svaigāku ādu, kā arī uzlabotu ādas tvirtumu. Regulāri lietojot citronskābi, tā spēj dabiski izbalināt tumšos pigmentācijas plankumus. Pīlinga efekts ļauj citronam būt īpaši iedarbīgam ķermeņa skrubjos. 

Citronā esošo antioksidantu sniegtie ieguvumi

Lietojot pārtikā vai dzērienos vai arī uzklājot ādai krēma veidā vai galvas ādai kopā ar matu kopšanas produktiem, citronā esošais spēcīgais antioksidants ‒ C vitamīns ‒ lielās devās palīdz aizsargāt ādu un ķermeni pret brīvo radikāļu izraisīto kaitējumu. Tieši tāpēc veselības aprūpes speciālisti  iesaka no rīta dzert ūdeni ar viena citrona sulu, tā izvadot sārņus un aizsargājot visu organismu.

CITRONAM PIEMĪT ARĪ ANTIBAKTERIĀLAS ĪPAŠĪBAS 

Citrons dabiski cīnās ar topiskām ādas infekcijām, piemēram, akni, tāpēc meklējiet ādas kopšanas līdzekļus ar citronu vai citronu sulu, lai iegūtu tīrāku ādu ar mazākām ādas nepilnībām. Matu kopšanā citronu antibakteriālās īpašības palīdz mazināt un likvidēt blaugznas. 

CITRONS SNIEDZ ENERĢIJAS DEVU MATIEM 

Citrona sulā esošā citronskābe arī padara matu krāsu mirdzošāku - vēl viens no citronu sulas pienesumiem skaistumkopšanā. Neatšķaidītā veidā lietojot matos, citronu sula var iedarboties kā balinošs līdzeklis, īpaši matos, kas jau tikuši krāsoti. Bet mazākos daudzumos un kopā ar citām sastāvdaļām citrons šampūnā un balzamā iedarbojas saudzīgāk, vienkārši padarot gan krāsotu, gan nekrāsotu matu toni izteiksmīgāku un spožāku. 

garnier
Visas sastāvdaļas