PRODUKTI: MATU EĻĻA  IEGUVUMI

Produkti: matu eļļa ieguvumi

PRODUKTI: MATU EĻĻA IEGUVUMI

5 ieguvumi, ko sniedz matu eļļa

Vai esi skeptiski noskaņota pret eļļas ieklāšanu matos? Vai esi pārliecināta, ka ar taviem matu kopšanas produktiem ir pietiekami? Apskati šos 5 veidus, kā matu eļļa var palīdzēt taviem matiem.


1. Tā ir dabīga
Gandrīz visu matu eļļu sastāvā ir atrodamas eļļas, kas iegūtas no daudz un dažādiem riekstiem, ziediem, augiem... Īpaši iecienīta ir argana eļļa un olīveļļa. Visi šie produkti mitrina, baro un rūpējas par taviem matiem.


2. Pietiek ar nelielu daudzumu
Tevi nebaidīs matu eļļas cena, kad redzēsi, cik ilgam laikam tā pietiek. Atšķirībā no citiem produktiem, pāris pilieni eļļas būs pietiekami vienai lietošanas reizei.


3. Intensīvi baro
Mazgāšana ar šampūnu, matu krāsošana un ieveidošana, izmantojot karstumu, var likt matiem zaudēt to dabīgās eļļas, un tieši tāpēc matu eļļas ir tik svarīgas. Tās atjauno šīs būtiskās sastāvdaļas, kas ne tikai stiprina matus, bet arī veicina to augšanu.


4. Aizsardzība
Matu eļļas uzklāšana pirms mazgāšanas ar šampūnu vai matu ieveidošanas izveido aizsargkārtu, kas īpaši pasargā no bojājumiem. Dažas matu eļļas satur arī UV aizsargfiltru, tās ir lieliski piemērotas krāsotiem matiem, saglabājot tos mirdzošus un veselus.


5. Novērš matu pūkošanos un lūšanu
Pāris pilienu matu eļļas var uzreiz aizstāt produktus, ko izmanto pret matu pūkošanos, matu spīdumam un kondicionējošos produktus. Tas ir īpaši ērti sprogaino vai dabīgo matu īpašniecēm, jo viņu mati parasti ir sausāki un biežāk lūzt.
 

Visi padomi