PRAKTISKI MATU SAKĀRTOJUMI UN MATU IEVEIDOŠANAS IETEIKUMI MATU SAKĀRTOJUMI BIROJAM

Eleganti un vienkāršI matu sakārtojumi birojam

PRAKTISKI MATU SAKĀRTOJUMI UN MATU IEVEIDOŠANAS IETEIKUMI MATU SAKĀRTOJUMI BIROJAM

Vienmēr ir jāprot atrast līdzsvaru starp matu sakārtojumu, kas piesaistīs skatienus un izskatīsies satriecoši, un tādu, kas vienlaikus būtu profesionāls un elegants. Mēs esam atraduši 5 matu sakārtojumus un ceram, ka piekritīsi, ka tie ir ideāli piemēroti birojam. Pats labākais ir tas, ka šie matu sakārtojumi ir ļoti daudzveidīgi, vari tos pielāgot savam matu tipam un stilam, un tie labi iederēsies jebkurā darba vidē.


Augstā aste
Augstā aste vienmēr izskatās ļoti profesionāli, kā arī tā labi parāda tavu matu apjomu un struktūru. Šis ir visātrāk izveidojamais matu sakārtojums, tāpēc tas ir ideāli piemērots dienām, kad modinātājam nav izdevies tevi laikus pamodināt!


Atsprausti un viļņaini
Izmanto matu sprādzes, lai atspraustu matus, un matu lokotāju vai taisnotāju, lai iegūtu izsmalcinātas viļņveida lokas visā matu garumā. Atspraužot pusi no matiem galvas aizmugurē, vieglā ceļā iegūsi sakoptu un kārtīgu izskatu.


Sapīta cope
Sapīta cope ļaus taviem matiem izskatīties eleganti. Šis matu sakārtojums izskatīsies vēl labāk, ja dažas no matu šķipsnām sejas tuvumā atstāsi neiepītas. Bet šim, protams, ir jāvelta nedaudz vairāk laika nekā citiem šeit minētajiem matu sakārtojumiem.


50. gadu cope
50. gadu cope vienmēr ir bijusi modē. Tai ir tradicionāla vērtība. Copi veido zemu, nostiprinot to ar matu gumiju, sprādzēm vai pat biroja zīmuli. Neraugoties uz tās vintage stilu, tā ir ieguvusi modernu elpu un labi iederas 21. gadsimta biroja stilā. 


Izsmalcināta bize
Novieto matus uz vienu sānu un sāc pīt bizi apmēram no galvas vidus. Apakšā matus nostiprini ar gumiju. Šis ir elegantāks matu sakārtojums, kas prasīs ieguldīt vairāk laika, lai rezultāts būtu perfekts.

Šie izsmalcinātie matu sakārtojumi ir ne tikai skaisti, bet arī vienlaikus piemēroti biroja videi. Eksperimentē un pielāgo šos matu sakārtojumus atbilstoši savam matu tipam un sejas formai. Šie ir klasiski matu sakārtojumi, kurus viegli izveidot pirms došanās uz biroju!
 

garnier
Visi padomi