Pārtikas produkti labākai ādai

Pārtikas produkti labākai ādai

Pārtikas produkti labākai ādai

Vislabākie superprodukti mirdzošai ādai

Palīdzi savai ādai iegūt mirdzumu, lietojot šos ādu kopjošos superproduktus!

Kamēr galvenā panākumu atslēga, lai izskatītos un justos lieliski, ir meklējama laba uztura un fizisko aktivitāšu apvienojumā, pastāv vairāki ādu kopjoši pārtikas superprodukti, kurus lietojot, sausas un nespodras ādas vietā iegūsi mirdzumu kā uz ādas, tā savā pašsajūtā. Bagāti ar vitamīniem, uzturvielām un antioksidantiem, superproduktiem ar savu garo ieguvumu sarakstu noteikti jābūt iekļautiem jebkurā ķermeņa kopšanas rutīnā. Turpini lasīt, lai noskaidrotu kuri (reizēm pārsteidzoši) pārtikas produkti palīdzēs tavai ādai.


Ēdiens tavai ādai: superprodukti

  • Amarants, ko acteki bija iecienījuši pirms spāņu konkistadoru ierašanās, ir olbaltumvielām un uzturvielām bagāts super-augs. To jau sen izmanto, lai ārstētu dažādas ādas problēmas. Pateicoties tā iespaidīgajām ārstnieciskajām īpašībām un antioksidantiem, tam noteikti jābūt vienam no produktiem tavā uzturā, lai iegūtu jauneklīgu un mirdzošu ādu.
  • Prosa ir vēl viens produkts, kam jābūt tavā uzturā, lai iegūtu veselīgu un jauneklīgu ādu. Tās augstais antioksidantu līmenis, sastāvā esošās daudzveidīgās uzturvielas un vitamīni palīdz aizsargāt ādu un saglabāt tās skaistumu.
  • Vēl viens pārsteidzošs pārtikas produkts, kas palīdzēs tavai ādai, ir valrieksti. Tie ir bagātīgs B un E vitamīnu avots, kas tos padara par iedarbīgu antioksidantu, vienlaicīgi palīdzot samazināt stresa līmeni. Tā, savukārt, ir lieliska kombinācija, lai aizsargātu ādu no novecošanas!
  • Parasti uzskatītas par nezālēm, pieneņu lapas ir bagātas ar neskaitāmām vērtīgām uzturvielām, kas ir lielisks palīgs ceļā uz veselīgu ādu. Tās pat var palīdzēt cīnīties ar akni. Pievieno tās salātiem vai pagatavo kā tēju.
  • Čia sēklas ir lielisks papildinājums uzturā, lai iegūtu mirdzošu ādu. Tām piemīt antioksidējošas īpašības, kas pārspēj pat mellenes, tāpēc viena šķipsna šo sēklu salātos var ievērojami palēnināt ādas novecošanās procesu.
  • Acai ogas izmanto cīņā ar dažādām ādas problēmām, kā arī priekšlaicīgām novecošanās pazīmēm. Iemaisi karoti šo ogu pulvera smūtijā un baudi ieguvumus!
  • Pēdējais, bet ne mazāk svarīgais superprodukts ir melnā šokolāde, kas ir pārsteidzošs papildinājums šim ādu kopjošo superproduktu sarakstam. Ēdot to ar mēru, tumšā šokolāde var aizsargāt ādu, veicināt tās mitrināšanu un uzlabot asinsriti. Tumšā šokolāde arī samazina stresa hormonu līmeni, kas ir viens no novecošanās izraisītājiem. 

Aiziet! Ķeries pie šo superproduktu nobaudīšanas! Ja ar to nepietiek, apskati Garnier produktu līniju, kas ļaus šiem superproduktiem nokļūt tieši uz tavas ādas.
 

garnier
Visi padomi