MATU SAKĀRTOJUMU UN

MATU SAKĀRTOJUMU UN "OLD FASHION" TENDENCES: RETRO MATU SAKĀRTOJUMI

MATU SAKĀRTOJUMU UN "OLD FASHION" TENDENCES: RETRO MATU SAKĀRTOJUMI

Pieci retro matu sakārtojumi, kas piešķirs šarmu tavam ikdienas izskatam 

Kripatiņa retro šarma var piešķirt ikdienišķam izskatam neparastu dzirksti. Vintage stila matu sakārtojumi šobrīd ir modē, tāpēc, ja vēlies radīt modernu koptēlu, matu veidošana šajā stilā ir solis pareizajā virzienā. Lasi tālāk par mūsu iecienītākajiem matu sakārtojumiem:
 

1. Beehive

"Beehive" jeb "bouffant" matu sakārtojums bija īpaši iecienīts sešdesmitajos gados, un tas joprojām nav zaudējis savu popularitāti. Tas ir liels, izteiksmīgs un drosmīgs. Ja vēlies starot aiz pārliecības un tikt pamanīta, tev noteikti jāizmēģina šis matu sakārtojums. Neaizmirsti matu laku.


2. Augstais retro matu sakārtojums ar matu lakatu

Apsien košu matu lakatu ap nekārtīgu copi, lai piešķirtu šim ikoniskajam sakārtojumam modernu pieskārienu. Augsts matu sakārtojums lieliski izcels tavu seju, bet augsts retro matu sakārtojums piešķirs tavam izskatam tā laika izsmalcinātību un sievišķīgu eleganci.


3. Izteiksmīgais karē

20. gadsimta 20. gadu modernās sievietes šajā džeza laikmetā padarīja populāru karē griezumu. Tas piedzīvoja slavas mirkli arī 20. gadsimta 80. gados, un arī pavisam nesen tas atguvis savu popularitāti. Šis griezums pilnībā izstaro izsmalcinātību un ir lielisks veids, kā piešķirt savam ikdienas izskatam nedaudz elegances. Karē noteikti ir izteiksmīgs matu griezums.


4. Quiff

Retro matu sakārtojums "quiff" ir noteikti piesaistījis mūsu uzmanību. Šis apjomīgais matu sakārtojums ir žilbinošs, interesants un salīdzinoši viegli izveidojams. Sakasi matus galvas augšdaļā, lai radītu apjomu un nostiprini ar sprādzēm galvas aizmugurē.


5. Retro lokas

Tās ir apjomīgas, tās ir nevainojami ieveidotas un tās var pārvērst kaimiņu meiteni īstajā sievietē. Tikai dažas slavenības nav izmēģinājušas šo matu sakārtojumu, kamēr daudzas to iekļauj savā koptēlā. Retro lokas ir jautras, un tu tās vari iegūt neatkarīgi no tā, vai esi garu vai īsu matu īpašniece. Izveido Holivudas iedvesmotu matu sakārtojumu ar lokotāju vai karstajiem ruļļiem. Tas liks visiem atskatīties.
 

Visi padomi