Kā izmantot dezodorantu

Kā izmantot dezodorantu

Kā izmantot dezodorantu

Vai dezodorantu uzklāt no rīta vai vakarā?

Vai tu dezodorantu uzklāj no rītiem vai vakaros? Tam ir nozīme.
Dezodoranta uzklāšana ir svarīgs rituāls mūsu ikdienas rūpēs par sevi. Visi zina, cik būtiski ir justies svaigam un tīram, tomēr - kad ir labākais laiks, lai uzklātu dezodorantu, lai tā iedarbība būtu visefektīvākā?


Visbiežāk pieļautās kļūdas dezodoranta uzklāšanas laika izvēlē
Lielākā daļa cilvēku uzklāj dezodorantu vai antiperspirantu pēc rīta dušas. Taču sievietēm un vīriešiem, kuri vēlas efektīvāku iedarbību (īpaši pārmērīgas svīšanas gadījumā), antiperspiranta uzklāšana vakarā var sniegt vēl lielāku efektu. Nakts laikā tava ķermeņa temperatūra pazeminās, kas ādu padusēs padara uzņēmīgāku pret aktīvajām sastāvdaļām. Uzreiz pēc dušas tava āda var būt mitra un ķermeņa temperatūra — augsta, kas samazina tava dezodoranta iedarbību.

Tu, protams, vari uzklāt savu iemīļotāko dezodorantu ne tikai vakarā, bet arī no rīta, lai justos svaigi un sajustu maigo dezodoranta smaržu. Labākos dezodorantus būs patīkami izmantot, un tie spēs tevi aizsargāt arī tādos brīžos, kad atrodies sakarsušā vilcienā vai skrien uz autobusu. Mūsdienu dezodorantiem ir plašs izvēles klāsts, sākot no sausajiem dezodorantiem un dezodorantiem ar rullīšiem līdz izsmidzināmiem dezodorantiem, kuri jālieto tikai reizi divās dienās. Labākai iedarbībai lieto tos uz sausas un vēsas padušu ādas no rīta vai vakarā, atkarībā no tava ierastā lietošanas laika.


Dezodorants vīriešiem un sievietēm
Atsaucot atmiņā labi zināmo teicienu, ka „vīrieši svīst, bet sievietes mirdz”, rodas jautājums, vai vīriešiem un sievietēm dezodoranti ir jālieto atšķirīgi? Tas, kā katrs cilvēks lieto dezodorantu, ir atkarīgs no katra vajadzībām un izvēles, nevis dzimuma. Citi vīrieši svīst vairāk, kamēr citas sievietes „mirdz” īpaši spoži! Plašais produktu klāsts sniedz lielas izvēles iespējas, savukārt, maigie aromāti ir īpaši piemeklēti, lai tie patiktu gan vīriešiem, gan sievietēm.


Atkarībā no tavas ikdienas rutīnas, vajadzībām un ādas jutīguma, izvēlies sev piemērotāko laiku! Tu jutīsies ērti un pārliecināti par sevi visas dienas un nakts garumā. Izvēlies dezodorantu no plašā Garnier dezodorantu klāsta un atrodi sev piemērotāko jau šodien.
 

garnier
Visi padomi