JUTĪGA ĀDA

KĀDUS SAUĻOŠANĀS AIZSARGLĪDZEKĻUS BŪTU JĀLIETO?

JUTĪGA ĀDA

Vai es varu iegūt abus – augstu SPF un maigas rūpes par manu ādu?

Tiem, kam ir jutīga āda, ir pastāvīga cīņa starp izvairīšanos iegūt saules apdegumus karstās vasaras dienās un pārāk lielu ādas kairinājumu lietojot spēcīgus sauļošanās aizsarglīdzekļus, taču ir iespējams rast tam risinājumu, uzmanīgi izvēloties pareizos produktus savam ādas tipam. Izvēlies līdzekļus uz cinka vai titāna bāzes, kā arī līdzekļus, kas ir sauļošanās aizsarglīdzekļi nevis sauļošanās krēmi, tādējādi pilnībā pasargājot sevi no kaitīgajiem UV stariem. Tu būsi pasargāta arī no ādas kairinājumiem, jo šie produkti ir ļoti maigi pret ādu. 


Izvēlieties atbilstošu sauļošanās aizsarglīdzekli

Tirgū ir pieejami dažāda veida un izmēra sauļošanās aizsarglīdzekļi, un lai arī visi piedāvā aizsardzību pret UV stariem, būtu ieteicams izvēlēties tos, kuriem ir daudz plašāka aizsardzība – gan UVA, gan UVB, kā arī infrasarkanajiem stariem. Šie stari var veicināt ilgtermiņa ādas bojājumus. Garnier Ambre Solaire piedāvā Sensitive Advanced produktu klāstu ar SPF50+, kas ir īpaši izstrādāts jutīgai ādai. Tie, kuriem ir jutīga āda, ir biežāk pakļauti saules apdegumiem, kas, papildus īstermiņa sāpēm un neērtībām, var izraisīt arī ādas novecošanos. Tieši tāpēc ir drošāk izvēlēties sauļošanās aizsarglīdzekļus ar augstu SPF (SPF50). 


Sniedz savai ādai nepieciešamo

Mitrināt un barot ādu ir nepieciešams, lai tā būtu skaista un veselīga, īpaši tad, ja atrodaties aukstā vidē vai arī bieži un ilgi atrodaties saulē. Šādos gadījumos ādu ir nepieciešams mitrināt gan no rīta, gan vakarā, lietojot krēmus vai losjonus, kas ir īpaši pielāgoti jutīgai ādai, tādejādi mitrinot un nekairinot ādu. Šāda procedūra padarīs Tavu ādu stiprāku un tā spēs cīnīties pret saules radītiem bojājumiem. 

Visi padomi