IDEJAS KRĀSĀM UN TO IZVĒLEI 5 IETEIKUMI, KĀ IZVĒLĒTIES KRĀSU, KAS TEV PIESTĀV

5 IETEIKUMI, KĀ IZVĒLĒTIES KRĀSU, KAS TEV PIESTĀV

IDEJAS KRĀSĀM UN TO IZVĒLEI 5 IETEIKUMI, KĀ IZVĒLĒTIES KRĀSU, KAS TEV PIESTĀV

Jauna matu krāsa ir ļoti personīga izvēle. Neļauj plašajām iespējam tevi apmulsināt: seko šiem 5 noderīgiem ieteikumiem un atrodi krāsu, kas tev piestāv!
Izvēlēties matu krāsu nekad nav viegli, neatkarīgi no tā, vai esi eksperts matu krāsošanā mājās, vai arī šī būs tava pirmā matu krāsošanas reize. Izvēle lielā mērā būs atkarīga no tava dabīgā ādas toņa un matu krāsas.


1. Siltas krāsas siltiem ādas toņiem
Kā jau varbūt zini, no tava ādas toņa lielā mērā ir atkarīgs tas, kāda matu krāsa tev piestāvēs. Sievietēm ar rozīgu, sarkanu, dzeltenu vai olīvkrāsas ādas toni noteikti piestāvēs siltāki toņi, piemēram, zeltaini blondie vai kastaņbrūnie toņi.


2. Vēsas krāsas vēsiem ādas toņiem
Ir arī sievietes ar vēsākiem ādas toņiem, kuros manāmi zilgani apakštoņi; viņām jāizvēlas vēsākas matu krāsas. Tas nozīmē to, ka vari izpausties ar visizteiksmīgākajām krāsām, piemēram, pelēkblondu matu krāsu ar zilu apakštoni vai violetas nokrāsas sarkanu krāsu.


3. Neattālinies pārāk tālu no dabīgā
Dabīgais vienmēr izskatās labāk, par to šaubu nav! Lielisks padoms ir pieturēties pie savas dabīgās matu krāsas, atkāpjoties vien pāris toņus uz tumšāko vai gaišāko pusi, jo tava matu krāsa parasti saskan ar tavu ādas toni. Ja matus nokrāsosi pārāk tumšus vai pārāk gaišus, tava dabīgā ādas krāsa izskatīsies neizteiksmīga. Ja neesi pārliecināta, kādu krāsu izvēlēties, izmēģini nokrāsot tumšākas saknes vai matu galus "dip dye" tehnikā, radot krāsu pāreju, kas šobrīd ir modē!


4. Maziem solīšiem uz priekšu
Ievērojamai krāsas maiņai ir vajadzīgs laiks. Ja vēlies tumšos matus nokrāsot blondus, sākumā izvēlies neitrālāku matu krāsu, pakāpeniski nonākot pie vēlamās krāsas. Velti īpašas rūpes saviem matiem, lietojot Garnier produktus krāsotiem matiem, kas tos baros un lutinās!


5. Jauc krāsas un eksperimentē ar tām!
Mūsdienās pastāv neskaitāmi matu krāsošanas paņēmieni, ko var pielietot, lai sapludinātu kopā vairākas krāsas, iegūstot vai nu dabīgu, vai mūsdienīgi košu izskatu. Izmēģini garas, tumšas saknes ar gaišākiem matu galiem, kas radīs stilīgu "ombre" izskatu.
 

Visi padomi