Dezodoranta traipi

Dezodoranta traipi

Dezodoranta traipi

Lieliski ieteikumi, kā iztīrīt dezodoranta traipus

Ja tev nepaveicas un reizēm uz tava apģērba nonāk dezodoranta traipi, pastāv dažādas metodes, kā tos iztīrīt.


Kā iztīrīt dezodoranta traipus
Svarīgi: tīrīšanas līdzekli vienmēr vispirms pārbaudi uz neliela, nemanāma auduma laukuma.
Pārbaudīta dezodoranta traipu iztīrīšanas metode ir traipa vietas izmērcēšana etiķa un ūdens šķīdumā. Sagatavo šķīdumu, vienādās proporcijās sajaucot etiķi un siltu ūdeni. Atstāj ar traipiem klātos laukumus šķīdumā uz vairākām stundām un pēc tam mazgā kā ierasts. Pamēģini arī traipu viegli paberzēt ar lupatiņu, kas izmērcēta nelielā daudzumā amonjaka un pēc tam mazgā kā ierasts.

Lai iztīrītu nepatīkamos dzeltenos dezodoranta traipus, sajauc nelielu daudzumu sodas ar ūdeni un tad izveidojušos pastu uzklāj uz traipiem. Ļauj tai nožūt un pēc tam apģērbu izmazgā.

Izteiktākus dezodorantu traipus paberzē pirms mazgāšanas; iespējams, tev vajadzēs iestrādāt traipu tīrīšanas līdzekli audumā ar birstīti. Ja traipi parādās regulāri, apsver domu ik pa laikam apstrādāt savas drēbes ar kādu no tīrīšanas līdzekļiem, pirms traipi kļūst redzami, lai arī turpmāk saglabātu savu apģērbu tīru, bez traipiem.

Protams, vislabākais veids, kā izvairīties no dezodorantu traipiem, ir izvēloties produktu, kas traipus neatstāj! Izmēģini Garnier dezodorantu klāstu, kurā atrodams liels skaits dezodorantu balta, krāsaina un melna apģērba pasargāšanai no neglītajiem traipiem.
 

Visi padomi