Antiperspirants – svīšana

Kāds ir labākais antiperspirants?

Antiperspirants – svīšana

Vislabākais antiperspirants samazina ādas saražoto sviedru daudzumu.

Antiperspiranti samazina sviedru daudzumu, taču daži iedarbojas labāk nekā citi. Izvēlies kvalitatīvu antiperspirantu; Tu svīdīsi mazāk un jutīsies ērtāk, kā arī smaržosi patīkamāk!

Svīšanas kontrole

Mums visiem gadās steidzīgas un saspringtas dienas, kad pārpildīts sabiedriskais transports un stress izraisa pārmērīgu svīšanu. Mūsu pirmā reakcija ir uzklāt antiperspirantu pēc rīta dušas, tā daļēji bloķējot ķermeņa dabīgo temperatūras kontrolēšanas veidu. Garnier minerālo antiperspirantu un dezodorantu klāstā ir sausie, kā arī izsmidzināmie antiperspiranti. Inovatīvās formulas sniedz maksimālu sausuma sajūtu un nodrošina mitruma uzsūkšanos, vienlaikus novēršot baktēriju un nepatīkama aromāta rašanos.

Tev vispiemērotākais antiperspirants ļaus iegūt veselīgu ādu un sniegs lielisku sausuma un svaiguma sajūtu visas dienas garumā. Izvēlies dezodorantu ar patīkamu smaržu vai bez smaržas un ar sparu dodies pretī dienas izaicinājumiem. Izmēģini Garnier dezodorantu vīriešiem Extreme Mineral Spray 72 stundu nepārtrauktai aizsardzībai un sausuma sajūtai.

Visi padomi