10 PADOMI, KĀ IEGŪT ILGNOTURĪGU IEDEGUMU

Sagatavo savu ādu perfektam iedegumam

10 PADOMI, KĀ IEGŪT ILGNOTURĪGU IEDEGUMU

Centies iegūt iedegumu, kas turās ilgi, ilgi? Atceries – iedegums, kas iegūts palēnām būs tas, kas noturēsies visilgāk, kamēr saules apdegums tikai izbojās Tavus centienus to iegūt. Izvairies no apdedzināšanās un iegūsti ilgnoturīgu iedegumu ar šiem 10 padomiem:

 1. Mitrini ādu
  Mitrināta āda ne tikai labāk iedeg, bet arī uztur iedeguma toni ilgāk.
 2. Izvairies no sausas ādas
  Sausa āda var sākt lobīties, tādējādi padarot iedegumu nevienmērīgu. Atturies no spēcīgiem ķermeņa losjoniem, lai nepadarītu ādu vēl sausāku.
 3. Attīri ādu un veic pīlinga procedūras
  Ja vēlies, lai Tavs iedegums ir ilgstošs, regulāri attīri ādu no atmirušajām ādas šūnām, lai iedegums veidotos uz jaunākā ādas slāņa.
 4. Lieto saules aizsarglīdzekļus
  Lai iegūtu iedegumu palēnām un vienmērīgi, lieto pietiekamu SPF aizsardzību un dienas laikā bagātīgi, atkārtoti uzklājiet produktu uz ādas, lai saglabātu aizsardzību.
 5. Un vēl vairāk saules aizsarglīdzekļu!
  Tavs iedegums nepasargā Tavu ādu no saules apdegumiem, tāpēc nepārstāj lietot saules aizsarglīdzekļus pat tad, kad esi skaisti iesauļojies.
 6. Produkta uzklāšana pirms došanās saulē
  Lai izvairītos no saules apdegumiem, uzklājiet saules aizsarglīdzekļus 20 minūtes pirms došanās saulē.
 7. Izvairies no kaitīgākajām dienas stundām
  Izvairies no uzturēšanās saulē starp plkst. 11:00 un 15:00. Vislabāk ir sauļoties mazāk un biežāk, nekā riskēt ar intensīvu uzturēšanos saulē visas dienas garumā
 8. Sāc sauļoties agrāk
  Nav jāgaida vasaras brīvdienas! Sāc palēnām pieradināt savu ādu pie saules jau pavasara mēnešos.
 9. Pēc sauļošanās līdzekļi
  Lai uzturētu iedegumu, nedrīkst aizmirst arī par pēc sauļošanās līdzekļiem. Lieto tos uzreiz pēc atrašanās saulē, lai nomierinātu ādu un iedotu tai tik ļoti nepieciešamo mitruma devu.
 10. Esi gatavs!
  Aizsargā savu ādu no neplānotiem saules apdegumiem, esot vienmēr gatavībā. Vienmēr nēsā līdzi saules aizsarglīdzekļus, jo Tu nekad nevari paredzēt, kurā brīdī atradīsies saulē.

Visi padomi