Olia 10.21 Ļoti gaiši pērļu blonds

Olia 10.21 Ļoti gaiši pērļu blonds

3,4

Kas ir Olia?

Pirmā matu krāsa, kas iedarbojas ar aktīvo eļļas spēku.* Pirmo reizi eļļa sniedz vairāk par matu kondicionēšanu! 60% eļļas koncentrāts amonjaku nesaturošā krāsas formulā stimulē krāsas iesūkšanos dziļi matos.

Vislabākais krāsas rezultāts. Pat bez amonjaka matu krāsojums ir ilgnoturīgs un nodrošina perfektu sirmo matu pārklājumu. Redzami uzlabo matu kvalitāti- tie ir spīdīgāki un par 35% mīkstāki.**

Jauna jutekliska pieredze. Maigs ziedu aromāts. Krāsas, kas nenopil. Optimāls galvas ādas komforts.

Pirkt
Olia 10.21 Ļoti gaiši pērļu blonds
Olia 10.21 Ļoti gaiši pērļu blonds

Atsauksmes

5 Atsauksmes

3,4

Megija

2018. gada 17. martā

Vēl nesmu pamēģinājuši, bet man bail kad mani mati izkritis.... Matus esmu balinajusi iepriekš,bet ar lētu balinataju... Manu matu krāsa ir tumši rozā un nezinu vai šī krāsa izņems krāsu laukā.... Kā arī mani mati ir plāni.... Matus esmu krāsoju šī vairākas reizes

Raimonda

2017. gada 8. septembrī

sveiki,laba matu krasa,krasoju ar 9.3 nokraso pat sirmus matus. Noteikt paliksu pie sis matu krasas,jo pat skiet ka neboja matus!!! ;)

Jūlija

2017. gada 13. jūlijā

Izcila matu krāsa! Perfekti nokrāso par sirmus matus, nav briesmīgas smakas, mati paliek mīrdzoši un spēcīgāki. Ļoti patīk matu balzāms kas nāk komplektā, it īpaši tas ka viņš paliek pāri arī uz nākamajām mazgāšanam.

Līga

2017. gada 23. maijā

Kopš pirmo reizi pamēģināju šo matu krāsu,uz citàm pat neskatos,efekts kā profesionālajām matu krāsām frizieru salonos.Mati paliek zīdaini,mīksti un veselīgi,tiešām iesaku!Lietoju tumšāko toni,melno.

gita

2017. gada 23. maijā

Vel neesmu meginajusi..bet pěrļu blondie tońi ir ideăli...gribetu paměğinăt!!

Iesūtīt atsauksmi