Ultra Doux Marvellous Oils Barojošs šampūns

Ultra Doux Marvellous Oils Barojošs šampūns

5

Barojošs šampūns ļoti sausiem matiem ar argāna un kamēlijas eļļu. Argāna eļļa ir zināma ar augstām barošanas un aizsardzības spējām. Kamēlijas eļļa sniedz matiem spīdumu un maigumu.

Rezultāts: Sausi mati tiek baroti, tiek atjaunots matu vieglums un mīkstums. Mati kļūst mirdzoši un vieglāk veidojami. Ieskauti apburošā, kārdinošā ziedu aromātā.

Ultra Doux Marvellous Oils Barojošs šampūns
Ultra Doux Marvellous Oils Barojošs šampūns

Atsauksmes

13 Atsauksmes

5

Laila

2017. gada 12. februārī

Šīs līnijas produkti ir ļoti aromātiski un ar vēlamo rezultātu. Laika gaitā bija kļuvuši mati ļoti sausi un pēc šampūna un eļļas lietošanas mati kļuva vijīgi,spīdīgi. Iesaku šo produktu lietot matu struktūras uzlabošanai.

inese

2015. gada 16. maijā

Šampūnam ir patīkams aromāts,labi puto. Pēc mazgāšanas māti liekAs dzīvāki, atjaunotāki. Vairākas dienas saglabājas tikko mazgātu matu efekts. Noteikti iegādāšonas ikdienas izmantošanai

Santa

2015. gada 11. maijā

lietoju jau otro komplektu pēc kārtas, esmu ļoti apmierināta. Visvairāk man patīk tieši matu eļļa!

Solvita

2015. gada 7. maijā

Pat nebiju cerējusi, ka lietojot šos produktus, manu matu veselīgums un izskats tik krasi uzlabosies. Galvenā manu matu problēma bija sausi un sašķelti matu gali, jo tie bija krāsoti un bojāti. Lietojot šīs sērijas produktus, tie ir atguvuši dzīvīgu izskatu, kļuvuši spīdīgi un tos ir viegli izķemmēt. Esmu apmierināta ar šiem produktiem. :)

Baiba

2015. gada 30. aprīlī

Šo produktu komplektu saņēmu dāvanā. Šampūns - mati jau tikai pēc mazgāšanas vien kļūst vijīgi, elastīgi, nepiņķerējas. Izteikti barojošs. Vienīgi galvas āda ātrāk taukojas, biežāk jāmazgā mati. Balzams - pēc tekstūras neliekas taukains, "izkūst" matos, nostiprina to, ko šampūns iesācis. Maska - bieza, barojoša. Nogludina mata struktūru, tas kļūst spīdīgs, pabarots, tāds kā smagāks, līdz ar to mati paši no sevis kļūst taisnāki. Eļļa - lieliski kopj galiņus, tie nespurojas. Matu galiņi praktiski vairs nelūzt.

Iesūtīt atsauksmi