Fructis Oil Repair 3 eļļa

Fructis Oil Repair 3 eļļa

4,3

Sausi un bojāti mati?

Fructis Oil Repair3 sērija satur trīs eļļas, kas atjauno un baro matus no iekšpuses: olīveļļa atklāj to mirdzumu, avokado eļļa sniedz matiem elastību, bet šī sviests piešķir zīdainumu.

Rezultāts: baroti un stiprināti mati kļūst mīksti, zīdaini un mirdzoši.

Fructis Oil Repair 3 eļļa
Fructis Oil Repair 3 eļļa

Atsauksmes

6 Atsauksmes

4,3

Ilze

2017. gada 5. jūlijā

Lielisks produkts, mati klūst zīdaini, viegli kemējami un spīdīgi. Esmu sajūsmā! :)

Iveta

2014. gada 27. februārī

Nekas iipash, mati labaaki nepalika, naudas izskaushana, tagad staav un nelietoju, iespeejams var samaiit ar citaam eljaam un lietot kaa matu masku pirms mazgaashanas. Vieniigais pluss ir smarzha

Elīna

2014. gada 27. februārī

Sākumā visai skeptiski lūkojos uz jaunumu - bet mana matu struktūra un biezums vienkārši pieprasa pamēģināt ko jaunu. Noriskēju - nenožēloju! Man ir biezi, uz čirkošanos tendēti mati. Eļļa matiem ir vienkārši fenomenāla. Matus varu vieglāk izķemmēt, tie spīd un ir sajūta, ka tie ir kļuvuši vieglāki, jo nerada smagu, saķepušu matu sajūtu. Prieks.

Santa

2014. gada 26. februārī

Lietoju balzamu un eļļu, ļoti patīk, esmu ievērojusi,ka mati kļūst gludi un mīksti pēc šo produktu lietošanas. Eļļu lietoju gan mitros matos uzreiz pēc mazgāšanas, gan sausos.

Madara

2014. gada 26. februārī

Oil Repair eļļu lietoju pēc matu mazgāšanas mitros matos. Pēc šīs eļļiņas lietošanas mati kļūst mīksti un spīdīgi, kā arī šķiet veselīgāki. Pozitīvi, ka mati nešķiet taukaini. Vienīgi Oil Repair eļļas smarža man šķiet pārāk uzbāzīga.

Iesūtīt atsauksmi