Nekautrējies. Laiks izrādīties!

Parādi savu SUPERMATU enerģiju un laimē!


Galvenie Fructis #SUPERMATUDEJA Facebook un Instagram konkursa noteikumi un nosacījumi
Lūdzu, klikšķiniet šeit, lai izlasītu visus noteikumus un nosacījumus.


Tikai Latvijas iedzīvotāji no 16 gadu vecuma. Pieteikumu pieņemšana beidzas plkst. 23.59 (GMT +2) 03.06.2018. Lai piedalītos konkursā, no 16.04.2018. līdz 03.06.2018. savā Facebook vai Instagram profilā publicējiet attēlu ar saviem matiem aktīvā kustībā, pievienojot mirkļbirku #SUPERMATUDEJA. Balvā iespējams saņemt – Beats Solo3 bezvadu austiņas.Pierakstieties, izmantojot savu Facebook vai Instagram sociālos tīklu profilu. Mēs nekad neko nepublicēsim jūsu vārdā, bet mēs aicinām publicēt pašbildes. Lūdzam izlasīt sava sociālā tīkla privātuma politiku, kurā aprakstīts, kā šis tīkls izmanto jūsu datus un kādus datus šis tīkls sniedz mums.


Uzklikšķinot Log in, jūs tiksiet novirzīts uz attiecīgā sociālā tīkla pārzini konta izveidei. Ja iepriekš neesat izmantojis savu pierakstīšanās informāciju vai arī šobrīd neesat pierakstījies savā sociālā tīkla profilā, jums tiks lūgts ievadīt savu pierakstīšanās informāciju. Ja esat pierakstījies savā profilā, jums tiks lūgts apstiprināt savu pierakstīšanās informāciju.


Zīmols var izmantot jūsu attēlu, lai to publicētu saskaņā ar konkursu #SUPERMATUDEJA. Zīmols izmantos jūsu caur sociālā tīkla kontu sniegtos personas datus tikai, lai koordinētu #SUPERMATUDEJA kampaņu un lai ar jums sazinātos uzvaras gadījumā. Cita personīgā informācija, ko būsiet iesnieguši caur sava sociālā tīkla pārzini, netiks apstrādāta. Lai iegūtu vairāk informācijas par to, kā izmantojam jūsu personas datus, lūdzam lasīt mūsu privātuma politiku.


Organizators un datu pārzinis: Garnier Fructis, daļa no SIA L’Oreal Baltic, Citadeles iela 12–3, Rīga, LV-1010, Latvija, e-pasts: [email protected]

Seko mums