Fructis Grow Strong balzams

Fructis Grow Strong balzams

4,5

Jaunais Fructis sastāvs bez parabēniem ar augļu koncentrāta stiprinošo spēku. Veselīgākiem, stiprākiem matiem. Jaunajā Fructis sastāvā apvienots dabiskais ābolu ekstrakts, B3 un B6 vitamīni un citronu proteīns+ ar keramīdu, lai padarītu matus stiprākus un piešķirtu tiem blīvumu, pat ja tie ir novājināti un tendēti uz izkrišanu. Rezultāts: mati kļūst spēcīgāki pie saknēm*, mirdzoši un gludi visā garumā. *Instrumentālais tests pēc šampūna un balzama lietošanas, salīdzinājumā ar klasisko šampūnu. 
+Proteīna atvasinājums.


BEZ PARABĒNIEM. DERMATOLOĢISKI PĀRBAUDĪTS. • Piemērots lietošanai ikdienā. • 100% otrreizēji pārstrādājama pudele. • Pudele ir izgatavota no 25% otrreizēji pārstrādātas plastmasas.

Pirkt
Fructis Grow Strong balzams
Fructis Grow Strong balzams

Atsauksmes

19 Atsauksmes

4,5

Monta

2016. gada 26. oktobrī

Tiešām patīkams aromāts. Mati kļuvuši spēcīgāki un patīk,ka kondicionieri vajag samērā maz arī diezgan gariem matiem.

Līga

2016. gada 20. oktobrī

Paldiesiņš par šo vērtīgo dāvanu.man šis komplekts loti patīk.mati palika veselīgāki un aug labāk.par serumu ir sajūsmā arī draudzene no vācijas,kura viņu lieto un mūsu sarunās pa skaype teica,ka mati viņai ļoti ātri aug.

Aiga

2016. gada 4. oktobrī

Ļoti patīkams produktu aromāts, pēc dažām lietošanas reizēm pamanīju ka mati mazāk izkrīt. Ņemot vērā ka tagad nāk rudens, šie produkti ir vērtīgs ieguvums maniem matiem.

Zane

2016. gada 2. oktobrī

Mati vieglāk ķemmējas, ir spīdīgāki un spēcīgāki. Lietojot šīs sērijas produktus (šampūnu, kondicionieri un eļļu), matu sukā atstāto matu bija mazāk. Lielisks produkts!

Sintija

2016. gada 1. oktobrī

Lielisks produktu komplekts,iedarbī gi kopj matus,tiem ir patīkami pieskarties.Mati brīnišķīgi smaržo un ir apjomīgi.Rekomendēju!

Iesūtīt atsauksmi