Fructis Goodbye Damage serums

Fructis Goodbye Damage serums

4,5

Bojāti mati? Fructis Goodbye Damage sērijas produkti palīdz atjaunot bojātus matus!

Bagātināts ar Keraphyll formulu un amala augļu eļļu, šis spēcīgais sastāvs atjauno matus no iekšpuses un cieši noslēdz plaisas bojātos matos.

Serums sašķeltiem matu galiem. Tā sastāvs pārvērš sašķēlušos matu galus veselīga izskata matos. Tas salīmē mata šķiedras. Atjaunots matu mirdzums, mati ir vienmērīgi gludi no saknēm līdz galiem.

Pirkt
Fructis Goodbye Damage serums
Fructis Goodbye Damage serums

Atsauksmes

10 Atsauksmes

4,5

Sandija

2017. gada 6. jūnijā

Lietoju visu produkcijas līniju- šampūnu, balzamu, matu masku un serumu, vismaz pusgadu. Vienīgais no visa, kas sajūsmina, ir smarža. Jā, matu izskats ir fantastisks tikai un vienīgi pirmo dienu pēc mazgāšanas. Otrajā dienā matu izskats ir tāds, it kā tie būtu bojāti gadu no vietas un nekad nekopti - sausi, spuraini, raupji, ļoti taukaini. Esmu ļoti vīlusies. Reklāma pilnīgi noteikti mānās. Ja efektam ir jābūt tikai uz vienu dienu, tad tas jānorāda uz iepakojuma vai reklāmā un jāražo šampūns ikdienas lietošanai. Es ilgi biju sajūsmā par Garnier produktiem, pagājušo gadu man bija teju visa veida produkti no dažādām līnijām - BB krēms, matu krāsa, dienas krēms sejai, šampūni, micerālais ūdens, dezodorants, bet lēnām tos aizvietoju ar citām firmām, jo sekas bija jūtamas. Žēl, ka tā, jo smarža ir fantastiska visiem produktiem, iepakojums piesaistošs, reklāmas uzrunājošas. P.S. paraudziņi, ko esmu saņēmusi vienmēr ir bijuši lieliski pēc kuriem arī esmu izdarījusi izvēli par labu Garnier, taču nopērkot veikalā..vilšanās. Žēl. Ilgstošai lietošanai produkti noteikti nav labi, taču pārmaiņus ir labi izmantot. Ko es arī daru. Viss iepriekš rakstītais attiecas uz mana ķermeņa reakciju. Varbūt citiem ir pavisam pretēji.

Ilga

2015. gada 18. maijā

Produkts, kuru es tiešām ieteiktu cilvēkiem ar sausiem matu galiem. Man pēc matu balināšanas, tie bija vienkārši šausmīgi, bet tagad lietojot šo produktu to izskats uzlabojas.

Vlada

2015. gada 21. martā

Labs šampūns, kas matus padara labāk ķemmējamus. Mati paliek mīksti un gludi. Iesaku!

Zane

2015. gada 7. februārī

Es esmu izmeiginajusi vairakus matu serumus., un sis man iepatikas vairak. :)

Anete

2015. gada 3. februārī

Lieliski! mati kļūst zīdaini un viegli ķemmējami. Nav arī ilgi jāgaida līdz iedarbosies. Ieklāj mazgātos mitros matos un jau vari skalot ārā.

Iesūtīt atsauksmi