Fructis Goodbye Damage šampūns

Fructis Goodbye Damage šampūns

4,3

Jaunie Fructis sastāvi bez parabēniem ar augļu koncentrāta stiprinošo spēku. Veselīgākiem, stiprākiem matiem. Jaunajā Fructis sastāvā apvienots amla eļļas ekstrakts, B3 un B6 vitamīni un citronu proteīns** ar Keraphyl, lai atjaunotu gada laikā radušos matu bojājumus*. Ķemmēšanas un karsto veidošanas ierīču radītas plaisas matos ir piepildītas. Rezultāts: mati kļūst zīdaināki, mirdzošāki un veselīgāki. 


*Instrumentālais tests: matu virsmas novērtējums pēc 3 programmas - šampūna, maskas un seruma - lietošanas reizēm. 
**Proteīna atvasinājums. 


BEZ PARABĒNIEM. DERMATOLOĢISKI PĀRBAUDĪTS. • Piemērots lietošanai ikdienā. • 100% otrreizēji pārstrādājama pudele. • Pudele ir izgatavota no 25% otrreizēji pārstrādātas plastmasas.

Pirkt
Fructis Goodbye Damage šampūns
Fructis Goodbye Damage šampūns

Atsauksmes

20 Atsauksmes

4,3

Ineta

2014. gada 13. februārī

Fructis ir jauka augļu smarža un arī produkti pilda solījumus. Protams nav tā, ka bojāti mati pēkšņi paliek veseli, bet to stāvokli gan uzlabo, padarot mīkstus, spīdīgus un nepūkainus.

Sanita

2014. gada 13. februārī

Godīgi, man ir tikai šampūnus un matu balzāms, bet tiešām varu apgalvot, ka mati jau NO PIRMĀS REIZES ir mīkstāki, vieglāki un izskatās veselīgāk. Esmu ļoti apmierināta ar šo produkciju.

Elīna

2014. gada 11. februārī

Man ir šīs sērijas matu balzams, maska un serums. Mati paliek viegli savācami, nespurojas, ir gludi un ļoti labi smaržo! Fantastiska matu kopšanas sērija :)

Gerda

2014. gada 10. februārī

Izmeģināju matu serumu. Domāju, ka nebūs nekas īpašs, bet kļūdījos. Pārsteidza mani. Liels paldies.

Anete

2014. gada 10. februārī

Lielisks produkts! Mani mati tagad mirdz un ir zīdaini. Īpaši jāpiemin serums matu galiem. Tiešām tagad ir mazāk sašķelti gali!

Iesūtīt atsauksmi