Fructis Goodbye Damage šampūns

Fructis Goodbye Damage šampūns

4,3

Jaunie Fructis sastāvi bez parabēniem ar augļu koncentrāta stiprinošo spēku. Veselīgākiem, stiprākiem matiem. Jaunajā Fructis sastāvā apvienots amla eļļas ekstrakts, B3 un B6 vitamīni un citronu proteīns** ar Keraphyl, lai atjaunotu gada laikā radušos matu bojājumus*. Ķemmēšanas un karsto veidošanas ierīču radītas plaisas matos ir piepildītas. Rezultāts: mati kļūst zīdaināki, mirdzošāki un veselīgāki. 


*Instrumentālais tests: matu virsmas novērtējums pēc 3 programmas - šampūna, maskas un seruma - lietošanas reizēm. 
**Proteīna atvasinājums. 


BEZ PARABĒNIEM. DERMATOLOĢISKI PĀRBAUDĪTS. • Piemērots lietošanai ikdienā. • 100% otrreizēji pārstrādājama pudele. • Pudele ir izgatavota no 25% otrreizēji pārstrādātas plastmasas.

Pirkt
Fructis Goodbye Damage šampūns
Fructis Goodbye Damage šampūns

Atsauksmes

20 Atsauksmes

4,3

Kika

2016. gada 7. jūnijā

par Goodbye Damage var teikt to ka: atjaunojošā matu maska dara matus ļoti gludus! bet ja runa ir par šampūnu, tad- es neesmu sajūsmā, jo nez kapēc katru reiz kad izmazgāju matus ar šo šampūnu, man pēc tam niez galva, itkā būtu blaugznas vai netīri mati... niez un viss! nesaprotu kāpēc tā :-(

Laura

2016. gada 1. maijā

Šo šampūnu man atdeva mamma, jo viņas matiem tas nederēja - mati kļuva pārāk kupli, "pūkaini". Drīz kļuva skaidrs, ka tas neder arī man - mani mati nez kādēļ kļuva ļoti sausi un asi, un izskatījās tiešām sabojāti.

Ilga

2015. gada 18. maijā

Produkts, kuru es tiešām ieteiktu cilvēkiem ar sausiem matu galiem. Man pēc matu balināšanas, tie bija vienkārši šausmīgi, bet tagad lietojot šo produktu to izskats uzlabojas.

Vlada

2015. gada 21. martā

Labs šampūns, kas matus padara labāk ķemmējamus. Mati paliek mīksti un gludi. Iesaku!

Anete

2015. gada 3. februārī

Lieliski! mati kļūst zīdaini un viegli ķemmējami. Nav arī ilgi jāgaida līdz iedarbosies. Ieklāj mazgātos mitros matos un jau vari skalot ārā.

Iesūtīt atsauksmi