Fructis Goodbye Damage šampūns

Fructis Goodbye Damage šampūns

4,3

Jaunie Fructis sastāvi bez parabēniem ar augļu koncentrāta stiprinošo spēku. Veselīgākiem, stiprākiem matiem. Jaunajā Fructis sastāvā apvienots amla eļļas ekstrakts, B3 un B6 vitamīni un citronu proteīns** ar Keraphyl, lai atjaunotu gada laikā radušos matu bojājumus*. Ķemmēšanas un karsto veidošanas ierīču radītas plaisas matos ir piepildītas. Rezultāts: mati kļūst zīdaināki, mirdzošāki un veselīgāki. 


*Instrumentālais tests: matu virsmas novērtējums pēc 3 programmas - šampūna, maskas un seruma - lietošanas reizēm. 
**Proteīna atvasinājums. 


BEZ PARABĒNIEM. DERMATOLOĢISKI PĀRBAUDĪTS. • Piemērots lietošanai ikdienā. • 100% otrreizēji pārstrādājama pudele. • Pudele ir izgatavota no 25% otrreizēji pārstrādātas plastmasas.

Pirkt
Fructis Goodbye Damage šampūns
Fructis Goodbye Damage šampūns

Atsauksmes

20 Atsauksmes

4,3

Karīna

2018. gada 21. augustā

Produkts ir lielisks, mati paliek mīksti, taisni un ļoti labi smaržo, ieteiktu visiem

Elīna

2017. gada 31. maijā

Pēc matu mazgāšanas ar šo šampūnu, tie palika neatmazgājami, pie saknēm taukaini un ķepīgi, bija sajūta,ka galvā iegāzta darva.

Daniela Laura

2016. gada 22. septembrī

Lietoju tikai šo produktu. Ļoti labs. Ieteicu draudzenei un viņa arī sajūsmā.

Elīna

2016. gada 25. jūlijā

Jau ilgu laiku lietoju šampūnu kopā ar balzamu, viss patīk, mati ir mīksti, bet vienreiz nācās šampūnu lietot vienu pašu un izmaiņas bija ļoti redzamas - pēc vienas balzama neizmantošanas reizes mati ir sausi un spuraini.

Kika

2016. gada 7. jūnijā

par Goodbye Damage var teikt to ka: atjaunojošā matu maska dara matus ļoti gludus! bet ja runa ir par šampūnu, tad- es neesmu sajūsmā, jo nez kapēc katru reiz kad izmazgāju matus ar šo šampūnu, man pēc tam niez galva, itkā būtu blaugznas vai netīri mati... niez un viss! nesaprotu kāpēc tā :-(

Iesūtīt atsauksmi