Botanic Therapy Rīcineļļa un Mandeles šampūns

Botanic Therapy Rīcineļļa un Mandeles šampūns

4,8

PRASMĪGI KOMBINĒTU SASTĀVU SPĒKS:
 ŠAMPŪNS VĀJIEM MATIEM AR TENDENCI IZKRIST*

"Nostiprinošā rīcineļļa un barojošā mandeļu eļļa ir apvienotas unikālā sastāvā vājiem matiem ar tendenci izkrist*. Rīcineļļa ir pazīstama ar spēju nostiprināt matus no saknēm līdz galiem. Mandeļu eļļa ir pazīstama ar spēju barot un atjaunot matus. Šis izcilais sastāvs atjauno matu spēku** un ļauj tiem atgūt dabisko skaistumu.
Rezultāts: mati acumirkī kļūst viegli ķemmējami, stiprāki** un mīkstāki, tie izskatās veselīgi dienu no dienas. "

NESATUR PARABĒNUS. NEPADARA MATUS SMAGUS. PIEMĒROTS LIETOŠANAI IKDIENĀ.  
IZCILS SASTĀVS PRET MATU IZKRIŠANU*

*Lūšanas izraisītu.
**Instrumentālais tests pēc šampūna un balzama lietošanas.

Pirkt
Botanic Therapy Rīcineļļa un Mandeles šampūns
Botanic Therapy Rīcineļļa un Mandeles šampūns

Atsauksmes

4 Atsauksmes

4,8

Līga

2018. gada 30. oktobrī

Viens no labākajiem šampūniem! Jauka smarža un ricīns ar mandeļu eļļu labi uzlabo matu struktūru. Mati kļūst mīksti, viegli ķemmējami.

Ksenija

2018. gada 11. maijā

Šampūnam ir patīkama saldena smarža, labi izmazgā matus, reizēm pat nelietoju kondicionieri, jo nav vajadzības- mati tāpat ir gludi un viegli ķemmējami. Bet radās sajūta, ka šī šampūna dēļ ātrāk nekā parasti nomazgājās matu krāsa

Aleksandra

2018. gada 5. aprīlī

Labi piemērots plāniem un krasotiem matiem. Pēc mazgāšanas mati mikti, gludi un viegli. Pēc menēša lietošanas pamanīju ka mazgašanas laikā mati nekrīt, un pavisam nedaudz paliek uz ķemmes to veidojot ar fenu. Pēc divu mēnešu lietošanas vietās kur mati bija izkrituši pamaniju pastiprinātu jauno matu augšanu. Ļoti laba sastāvdaļu kombinācija.

Anonīms

2018. gada 15. martā

Pamēģināju krēmveida eļļu,ļoti patīk. Jau pirmajā lietošanas reizē,pamanīju to,ka mati ir zīdaiņi mīksti,mati izskatās ļoti veseli,kā arī smaržo tik garšīgi,sirpi un ilgi,ka pat smaržas nav jālieto.

Iesūtīt atsauksmi