BOTĀNISKĀS RECEPTES DZIĻAI MATU KOPŠANAI

MŪSU BOTĀNISKĀS RECEPTES

RĪCINEĻĻA UN MANDEĻU EĻĻA
VĀJIEM MATIEM AR TENDENCI IZKRIST

Tā krēmīgā, plūstošā tekstūra ar kārdinoši gardu aromātu bagātīgi ieskauj matus un saudzē galvas ādu.

Aktīvs dzīvesveids rada nepieciešamību mazgāt matus ļoti bieži. Pēc sporta nodarbībām, dienas beigās, pirms ilgi gaidītā randiņa – matiem vienmēr jāizskatās tīriem un jāizstaro veselīgums. Šo uzdevumu pavisam vienkārši spēj paveikt divas ļoti svarīgas matu kopšanas sastāvdaļas – rīcineļļa un mandeļu eļļa. Matu kopšanai paredzētie kosmētiskie produkti, kas satur šīs eļļas, intensīvi baro un kopj matus, nepadarot tos smagus. Botanic Therapy produkti ar rīcineļļu un mandeļu eļļu ir lieliski piemēroti biežai lietošanai.

MEDUS UN PROPOLISS
ĪPAŠI BOJĀTIEM MATIEM AR SAŠĶELTIEM GALIEM

Tā krēmīgā, plūstošā tekstūra ar kārdinoši gardu aromātu bagātīgi ieskauj matus un saudzē galvas ādu.

Visi zina, cik lielu labumu sniedz medus, tāpēc, ja ikdienas uzturā cukura vietā izvēlēsies medu, Tu rūpēsies par savu veselību. Tāpat – dodot priekšroku dabīgām sastāvdaļām matu kopšanas produktos, Tu rūpēsies par savu matu veselību un skaistumu. Izbaudi tūlītējo iedarbību, ko sniedz divi vērtīgākie produkti biškopībā: medus un propoliss, kas ir pazīstami ar spēju uzlabot bojātu matu stāvokli. Medus ir plaši izslavēts, jo matiem un ādai nodrošina vieglu barošanu, padara tos elastīgus un izcili mīkstus, bet propoliss ir bišu līme, kas var bagātināt matus ar vitamīniem un paātrināt to augšanu.

OLĪVEĻĻA
SAUSIEM UN BOJĀTIEM MATIEM

Tā krēmīgā, plūstošā tekstūra ar kārdinoši gardu aromātu bagātīgi ieskauj matus un saudzē galvas ādu.

Nav noslēpums, ka olīveļļu lieto daudzus gadsimtus, lai barotu un atjaunotu matus, jo tā bagātīgi satur taukskābes un antioksidantus. Kosmētiskie produkti, kas satur olīveļļu, spēj atjaunot matus, lai kur Tu atrastos. Taviem matiem nekaitēs ne Grieķijas saules stari, ne saltais Alpu gaiss. Vērtīgā olīveļļa sniegs sausiem un bojātiem matiem otru – skaistuma pilnu – dzīvi, padarīs tos gludus un zīdainus un piešķirs vieglu aromātu.

ARGANA EĻĻA UN KAMĒLIJAS EKSTRAKTS
NORMĀLIEM UN SAUSIEM, BLĀVIEM MATIEM

Tā krēmīgā, plūstošā tekstūra ar kārdinoši gardu aromātu bagātīgi ieskauj matus un saudzē galvas ādu.

Ikdienā mazgājot matus, krāna ūdens var tos sausināt, iznīcinot lipīdu slāni. Pareizi izvēlēti matu kopšanas produkti biežai lietošanai palīdzēs izvairīties no šādas negatīvas ietekmes Tavos matos. Botanic Therapy argana eļļas un kamēlijas ekstrakta šampūna pamatā ir senās austrumnieciskās skaistuma receptes. Šķiet, šis šampūns ir īpaši radīts blāviem un bojātiem matiem, jo argana eļļa un kamēlijas ekstrakts intensīvi mitrina un baro, dziļi atjauno un nostiprina matus dienu no dienas.

DZĒRVENES UN ARGANA EĻĻA
Krāsotiem vai balinātiem matiem

Tā krēmīgā, plūstošā tekstūra ar kārdinoši gardu aromātu bagātīgi ieskauj matus un saudzē galvas ādu.

Pēc krāsošanas mati izskatās vienkārši burvīgi, un tu vēlies šo skaisto efektu saglabāt ilgāk! Svarīgi zināt, ka krāsotiem matiem ir nepieciešama īpaša kopšana, lai ne tikai saglabātu matu krāsu, bet arī uzlabotu matu kvalitāti. Argana eļļas un dzērveņu īpašības veido kombināciju, kas palīdzēs Tev veikt šo uzdevumu. Argana eļļa rūpēsies par dziļu matu barošanu, un dzērvenes aizsargās tos no negatīvām apkārtējās vides ietekmēm. Rezultāts ir stipri un veseli mati ar krāsu, kas saglabā noturību ilgāk.

ZAĻĀ TĒJA, EIKALIPTS UN CITRUSAUGĻI
NORMĀLIEM MATIEM AR TENDENCI KĻŪT TAUKAINIEM

Tā krēmīgā, plūstošā tekstūra ar kārdinoši gardu aromātu bagātīgi ieskauj matus un saudzē galvas ādu.

Atmiņas par vasaru spēj uzlabot noskaņojumu pat visaukstākajā ziemā. Vai atceries, kā saules stari rotaļājās Tavos matos un sejai patīkami uzpūta svaigs jūras vējš? Sniedz vasaras sajūtas saviem matiem jebkurā gadalaikā ar unikālo Botanic Therapy zaļās tējas, eikalipta un citrusaugļu sastāvu: tā dabīgo sastāvdaļu efektīvo īpašību kombinācija un patīkami maigais aromāts ļauj šai sērijai ne tikai efektīvi novērst pārlieku matu taukošanos, bet arī piešķirt matiem vieglumu un spīdumu.

Mūsu Filozofija

EKSPERTU IZVĒLĒTI SASTĀVI

Botanic Therapy – unikāli augu sastāvi, lai atjaunotu matu dabisko skaistumu. Rūpīgi izvēlētas dabīgās sastāvdaļas – augu, ziedu un ogu ekstrakti tiek kombinēti ar vērtīgām barojošām eļļām, saglabājot visas derīgās īpašības. Mūsu lutinošie aromāti atdzīvina un pastiprina katras dabīgās sastāvdaļas kopjošo spēku. 6 unikāli sastāvi intensīvai kopšanai pat visprasīgākajiem matiem.

DABĪGĀS SASTĀVDAĻAS

Daudzu gadu laikā Garnier ir ieguvis pasaules eksperta statusu efektīvāko dabīgo sastāvdaļu meklēšanas un atlases jomā.

INTENSĪVA KOPŠANA

Daudzie pieredzes gadi un inovatīvas tehnoloģijas ir ļāvušas mums saglabāt visas noderīgās īpašības aktīvajās sastāvdaļās, lai Tu varētu pilnībā izjust dabas spēku un enerģiju. Katrs no Botanic Therapy sastāviem sniedz matiem dzīvīgumu, un tie izskatās veselīgi. Papildus efektīvai attīrīšanai un barošanai atklāj mūsu matu kopšanas produktu izcilo efektivitāti.

DABISKI SKAISTI MATI

Mēs ticam, ka īsts skaistums ir dabisks skaistums. Mēs radījām Botanic Therapy ar domām par Tevi un Tavu ziedošo skaistumu. Katrs sastāvs sniedz matiem dzīvīgumu, un tie izskatās veselīgi. Sastāvi nesatur parabēnus, tāpēc mūsu produkti iedarbojas intensīvi, bet saudzīgi, ļaujot matiem atgūt dabisko skaistumu dienu no dienas.

MŪSU SASTĀVDAĻAS

ZAĻĀ TĒJA
CITRUSAUGĻI
EIKALIPTS
MANDEĻU EĻĻA
PROPOLISS
MEDUS
DZĒRVENES
RĪCINEĻĻA
ARGANA EĻĻA
OLĪVEĻĻA
KAMĒLIJAS EKSTRAKTS