Garnier Neo Light Freshness

Garnier Neo Light Freshness

3

Sausās plūsmas izsmidzināmais antiperspirants.

NEO 1. izsmidzināmais dezodorants, kas ir maigs pret ādu un iedarbīgs pret sviedriem. Inovācija: patentētais vieglās plūsmas apļveida uzgalis. 
 
NEO sausās plūsmas dezodorants piedāvā vērienīgu, jaunu inovāciju, kas sieviešu ādai patiks: patentētu vieglās plūsmas apļveida uzgali. Šis atklājums, piedāvā 10 ļoti plānus vienmērīgi izvietotus mikro smidzinātājus, kas ir 5 gadu attīstības rezultāts un kas tiek aizsargāts ar 11 patentiem. Vairāk nekāda augsta spiediena ādas kairināšana, kuru izraisa aerosoli, dezodoranti: Neo sausās plūsmas dezodoranta uzgalis lutina maigo padušu ādu. Šī inovatīvā sistēma nodrošina, ka dezodorants saplūst uz padušu ādas un veido labāku pārklājumu.

Pirkt
 Garnier Neo Light Freshness
 Garnier Neo Light Freshness

Atsauksmes

1 atsauksme

3

Agnese

2017. gada 25. augustā

Patīkama smarža, labi pasargā no nepatīkama aromāta un nesmērē apģērbu, bet diemžēl izraisa alerģiju - lietojot šo produktu ( ievērojot uz flakona minētos ieteikumus, kas tas ir jālieto labi vēdinātā telpās) rodas elpošanas grūtības. Parādās sāpes kaklā, deguna gļotādas nieze, šķaudīšana. Nomainot uz citas firmas dezodorantu, šādu novērojumi nav. Atsākot lietot NEO, visa alerģiskā reakcija parādās no jauna.

Iesūtīt atsauksmi