Garnier Neo Fresh Blossom

Garnier Neo Fresh Blossom

4,8

Sausās plūsmas izsmidzināmais antiperspirants.

NEO 1. izsmidzināmais dezodorants, kas ir maigs pret ādu un iedarbīgs pret sviedriem. Inovācija: patentētais vieglās plūsmas apļveida uzgalis. 
 
NEO sausās plūsmas dezodorants piedāvā vērienīgu, jaunu inovāciju, kas sieviešu ādai patiks: patentētu vieglās plūsmas apļveida uzgali. Šis atklājums, piedāvā 10 ļoti plānus vienmērīgi izvietotus mikro smidzinātājus, kas ir 5 gadu attīstības rezultāts un kas tiek aizsargāts ar 11 patentiem. Vairāk nekāda augsta spiediena ādas kairināšana, kuru izraisa aerosoli, dezodoranti: Neo sausās plūsmas dezodoranta uzgalis lutina maigo padušu ādu. Šī inovatīvā sistēma nodrošina, ka dezodorants saplūst uz padušu ādas un veido labāku pārklājumu.

Pirkt
Garnier Neo Fresh Blossom
Garnier Neo Fresh Blossom

Atsauksmes

9 Atsauksmes

4,8

Vēsma

2017. gada 8. maijā

Maigs, viegls, patīkams

Līga Kokinberga

2016. gada 28. novembrī

ļoti maigs un patīkams aromats tiešam labs apsorbē sviedrus un galvenais ka lietojot šo produktu nesvīst pat pie vislielākās fiziskās aktivitates.

Elīna

2016. gada 28. novembrī

Smarža patīkama, svaiga sajùta. Lietošanas laikā nejutu nepatīkamu aromātu nevienā brīdī.

Ēriks

2016. gada 21. jūnijā

Es laimēju, bet sieva lietoja. Viņai no sākuma likās auksta sajūta, kad iepūš.Smarža patīkama,bet viņai labāk patīk rullīšu dezodorants.

Ieva

2016. gada 18. jūnijā

Ļoti patīk šis dezodorants, nekairina ādu un neliekas sauss, kā mēdz būtu ar citiem dezodorantiem. Vienīgā problēma ir tā, ka reizēm mēdz atstāt baltus traipus uz tumšajām drēbēm.

Iesūtīt atsauksmi