Garnier Neo Floral Touch

Garnier Neo Floral Touch

4,6

Sausās plūsmas izsmidzināmais antiperspirants.

NEO 1. izsmidzināmais dezodorants, kas ir maigs pret ādu un iedarbīgs pret sviedriem. Inovācija: patentētais vieglās plūsmas apļveida uzgalis.
 
NEO Sausās plūsmas dezodorants piedāvā vērienīgi jaunu inovāciju, kas sieviešu ādai patiks: patentētu vieglās plūsmas apļveida uzgali. Šis atklājums piedāvā 10 ļoti plānus vienmērīgi izvietotus mikro smidzinātājus, kas ir 5 gadu attīstības rezultāts un kas tiek aizsargāts ar 11 patentiem. Vairāk nekāda augsta spiediena ādas kairināšana, kuru izraisa aerosoli, dezodoranti: Neo sausās plūsmas dezodoranta uzgalis lutina maigo padušu ādu. Šī inovatīvā sistēma nodrošina, ka dezodorants saplūst uz padušu ādas un veido labāku pārklājumu.

Pirkt
 Garnier Neo Floral Touch
 Garnier Neo Floral Touch

Atsauksmes

20 Atsauksmes

4,6

Svetlana

2016. gada 15. jūnijā

Superigs dezodorants,patikams aromats.Paldies!!!

Ina

2016. gada 15. jūnijā

Wow....super, patikams, specigs aromats!!! :)) Ļoti patika!!! Paldies!!!

Irina

2016. gada 15. jūnijā

Dizajns ir loti labs,traipus neatstaj,bet aromats briesmigs,atvajnoiet!

Viktorija

2016. gada 15. jūnijā

Jā, šis dezodorants ir ļoti maigs pret ādu, nekādas kairināšanas, pat neilgi pēc epilācijas! Un pleķus neatstāj, arī ziedu aromāts ir patīkams, neuzbāzīgs. Pietiekami liels uzgalis, lai ar vienu reizi noklātu visu vajadzīgo laukumu. Iznāca lietot arī karstajā laikā, diemžēl es neteiktu, ka ir 48h noturība.

Elizabete

2016. gada 15. jūnijā

Lietoju fresh blossom un esmu ļoti apmierināta. viegli uzklājas, jaunais gals ir ērti lietojams, smarža arī patīkama un netraucē. iepriekš lietoju šo pašu dezodorantu, bet smērējamo, tas man nepatika, jo, lai gan viegli uzklājas, uz drēbēm palika dzelteni pleķi un nenāca ārā. ar šo tā gan man nav. esmu ļoti apmierināta, paldies, pirkšu vēl.

Iesūtīt atsauksmi