Garnier Neo Floral Touch

Garnier Neo Floral Touch

4,6

Sausās plūsmas izsmidzināmais antiperspirants.

NEO 1. izsmidzināmais dezodorants, kas ir maigs pret ādu un iedarbīgs pret sviedriem. Inovācija: patentētais vieglās plūsmas apļveida uzgalis.
 
NEO Sausās plūsmas dezodorants piedāvā vērienīgi jaunu inovāciju, kas sieviešu ādai patiks: patentētu vieglās plūsmas apļveida uzgali. Šis atklājums piedāvā 10 ļoti plānus vienmērīgi izvietotus mikro smidzinātājus, kas ir 5 gadu attīstības rezultāts un kas tiek aizsargāts ar 11 patentiem. Vairāk nekāda augsta spiediena ādas kairināšana, kuru izraisa aerosoli, dezodoranti: Neo sausās plūsmas dezodoranta uzgalis lutina maigo padušu ādu. Šī inovatīvā sistēma nodrošina, ka dezodorants saplūst uz padušu ādas un veido labāku pārklājumu.

Pirkt
 Garnier Neo Floral Touch
 Garnier Neo Floral Touch

Atsauksmes

20 Atsauksmes

4,6

Kristīne

2016. gada 16. jūnijā

Produkts iepriecināja no pirmās lietošanas reizes. Karstajā laikā šāds izsmidzināms dezodorants ir vislabākais variants, jo tas neatstāj biezu kārtu kā rullīša vai zīmuļveida dezodoranti. Bet produkts nav arī mitrs, kuru būtu jāgaida lai nožūst. To lietojot, liekas ka tiek izsmidzināts kāds smalks, sauss pulveris, kurš ir ļoti maigs un ar patīkamu aromātu.Kopumā patīkams pārsteigums, kurš kļūs par atkārtotu pirkumu.

Anete

2016. gada 16. jūnijā

Patīkams aromāts (sākumā izteiktās,taču ne uzbāzīgs).Patika, ka neradīja kontrastu ar smaržām. Sākumā mulsināja izsmidzināšana, taču kopumā ļoti ērts lietošanā.

Antra

2016. gada 16. jūnijā

Man dezodoranta aromāts ir par stipru,labāk patīk bez smaržas.Dizains labs un pārdomāts.

Monta

2016. gada 16. jūnijā

Sākot ar dizainu līdz pat iedarbībai un smaržai- VNK SUPER! :)

Līva

2016. gada 15. jūnijā

Labs dizains un noturība. Kaut gan neesmu pūšamo deodorantu cienītāja, šis produkts man patika, jo bija delikāts - nekairināja ādu. Un arī aromāts ir patīkams.

Iesūtīt atsauksmi