Garnier Neo Floral Touch

Garnier Neo Floral Touch

4,6

Sausās plūsmas izsmidzināmais antiperspirants.

NEO 1. izsmidzināmais dezodorants, kas ir maigs pret ādu un iedarbīgs pret sviedriem. Inovācija: patentētais vieglās plūsmas apļveida uzgalis.
 
NEO Sausās plūsmas dezodorants piedāvā vērienīgi jaunu inovāciju, kas sieviešu ādai patiks: patentētu vieglās plūsmas apļveida uzgali. Šis atklājums piedāvā 10 ļoti plānus vienmērīgi izvietotus mikro smidzinātājus, kas ir 5 gadu attīstības rezultāts un kas tiek aizsargāts ar 11 patentiem. Vairāk nekāda augsta spiediena ādas kairināšana, kuru izraisa aerosoli, dezodoranti: Neo sausās plūsmas dezodoranta uzgalis lutina maigo padušu ādu. Šī inovatīvā sistēma nodrošina, ka dezodorants saplūst uz padušu ādas un veido labāku pārklājumu.

Pirkt
 Garnier Neo Floral Touch
 Garnier Neo Floral Touch

Atsauksmes

20 Atsauksmes

4,6

Natalija

2016. gada 18. jūnijā

Очень приятный запах.Ощущение свежести.Не оставляет мокроты как бывает в других дезиках или дезодарантов.Пользуюсь каждый день и хватает на долгое время.Мне все нравится.Просто супер

Sandra

2016. gada 18. jūnijā

Patīk šis dezodorants. Svaiguma sajūta un āda paliek sausa nekā ar citiem dezodorantiem. Kā arī ļoti patīkams uz ādas

Inga

2016. gada 17. jūnijā

Aromāts dezodorantam ļoti patīkams, svaigs un atspirdzinošs. Īpašais izsmidzināšanas veids sākumā likās neierasts, bet pēc tam patīkams. Patīk, ka dezodorants nesmērē apģērbu, neatstāj baltos traipus. Aizsardzība pret sviedriem gan varēja būt mazlietiņ labāka.

Sanita

2016. gada 16. jūnijā

Ļoti patika šis aromàts un viss kopumà, jau esmu šo produktu ieviesusi savà ikdienā.Paldies

Lelde

2016. gada 16. jūnijā

Ļoti patika, svaigs, patīkams aromāts. Svaiguma sajūta jūtama vēl nākošajā dienā.

Iesūtīt atsauksmi