Garnier Neo Floral Touch

Garnier Neo Floral Touch

4,6

Sausās plūsmas izsmidzināmais antiperspirants.

NEO 1. izsmidzināmais dezodorants, kas ir maigs pret ādu un iedarbīgs pret sviedriem. Inovācija: patentētais vieglās plūsmas apļveida uzgalis.
 
NEO Sausās plūsmas dezodorants piedāvā vērienīgi jaunu inovāciju, kas sieviešu ādai patiks: patentētu vieglās plūsmas apļveida uzgali. Šis atklājums piedāvā 10 ļoti plānus vienmērīgi izvietotus mikro smidzinātājus, kas ir 5 gadu attīstības rezultāts un kas tiek aizsargāts ar 11 patentiem. Vairāk nekāda augsta spiediena ādas kairināšana, kuru izraisa aerosoli, dezodoranti: Neo sausās plūsmas dezodoranta uzgalis lutina maigo padušu ādu. Šī inovatīvā sistēma nodrošina, ka dezodorants saplūst uz padušu ādas un veido labāku pārklājumu.

Pirkt
 Garnier Neo Floral Touch
 Garnier Neo Floral Touch

Atsauksmes

20 Atsauksmes

4,6

Santa

2016. gada 3. jūlijā

Paldies par atsūtīto Garnier Neo produktu! Tas ir tiešām labs! Nav svīšanas, svaiguma sajūta ir jūtama ilgu laiku no tā lietošanas, maigs ādai, pūšot ir ļoti patīkamas sajūtas! Es tagad vairs nevaru iedomāties lietot citu dezodorantu.

Liene

2016. gada 23. jūnijā

Lielisks produkts, samazina svīšanu un pilnībā novērš jebkāda nepatīkama aromāta veidošanos. Apmēram pēc 2 nedēļu ilgas regulāras lietošanas veidojas pieradums un efekts vairs nav izteikts, taču, ja kādu laiku palieto citu produktu, iedarbība atkal ir jūtama.

Anete

2016. gada 22. jūnijā

Sākumā produkts likās ļoti labs, bet ir pagājis laiks un efekts vairs nav tāds kāds bija sākumā.

Krista

2016. gada 19. jūnijā

Produkts labs, taču ar laiku āda pierod un vairs nav tas pats efekts, kas sākumā.

Natalija

2016. gada 18. jūnijā

Очень приятный запах.Ощущение свежести.Не оставляет мокроты как бывает в других дезиках или дезодарантов.Пользуюсь каждый день и хватает на долгое время.Мне все нравится.Просто супер

Iesūtīt atsauksmi