Divfāžu attīrošs micelārais ūdens

Divfāžu attīrošs micelārais ūdens

5

Divfāžu formula, kas bagātināta ar ARGANA EĻĻU un MICELLĀM, aktīvajām sastāvdaļām, kas attīra netīrumus kā magnēts. Noņem dekoratīvo kosmētiku (pat ūdensnoturīgu un ilgnoturīgo kosmētiku) no sejas, lūpām un acīm.

Piemērots sausai un jutīgai ādai. Dermatoloģiski un oftalmoloģiski pārbaudīts.

Micelārais ūdens ir pieejams lielā 400 ml pudelē, kas paredzēta līdz 200 lietošanas reizēm*

 
* Lietojot 2 ml vienai vates plāksnītei.

Divfāžu attīrošs micelārais ūdens
Divfāžu attīrošs micelārais ūdens

Atsauksmes

4 Atsauksmes

5

Samanta

2017. gada 25. aprīlī

Perfekts līdzeklis dekoratīvās kosmētikas noņemšanai, ko noņem bez problēmām, bez nekādas berzēšanas. Noņem arī ūdensnoturīgo kosmētiku. Pēc produkta lietošanas sejas āda ļoti skaisti smaržo un pateicoties argānu eļļai tiek mitrināta. Nav pārāk ēļļains un pēc lietošnas ātri nožūst, kas ir ļoti labi.

Kristīne

2015. gada 30. jūlijā

Esmu sajūsmā par šo produktu!Pat iepakojums ir piesaistošs. Sākumā roka sniedzās pēc lielā iepakojuma, tomēr baidījos- ja nu nepatiks? Iegādājos mazo iepakojumu un notestēju. Brīnišķīgs produkts! Lietoju pēc sejas attīrošā līdzekļa- tas noņem visus pārpalikumus (it īpaši no acīm), kas sagādā pilnīgu komfortu un svaigumu sejai. Ja pēc sejas nomazgāšanas āda liekas velkoša, tad micelārais ūdens to novērš. Sajūtas ir tiešām patīkamas pēc lietošanas.

Ira

2015. gada 22. maijā

Man ļoti patika šis ūdens, lieliski notīra kosmētiku un attīra sejas ādu. Tai pašā laikā āda jūtas nomierināta un mitrināta. Ļoti iesaku visiem!!!

Vlada

2015. gada 21. martā

Svaiga un tīra seja dienas garumā. Maigs un labi attīrošs ūdens!

Iesūtīt atsauksmi