TAVA PIRMĀ MATU KRĀSOŠANAS REIZE MĀJĀS

TAVA PIRMĀ MATU KRĀSOŠANAS REIZE MĀJĀS

TAVA PIRMĀ MATU KRĀSOŠANAS REIZE MĀJĀS

TAVA PIRMĀ MATU KRĀSOŠANAS REIZE MĀJĀS - KAS TEV  JĀZINA

Matu krāsošanai mājās nav jāpārvēršas murgā!


Pirmā matu krāsošana reize mājās var būt biedējoša. Ar šo lielisko palīgu vari būt droša, ka tavi mati pēc krāsošanas mājās izskatīsies profesionāli un stilīgi!


Viegli un vienkārši!


1. Skaties uz situāciju reāli

Kad pirmo reizi izvēlies matu krāsu, pārliecinieties, ka izvēlētā krāsa piestāvēs tavam dabīgajam ādas tonim. Melna matu krāsa varētu nebūt labākā izvēle, ja tev ir gaiša āda un blondi mati. Tā vietā izvēlies medainu vara toni.


2. Nopērc vairākus matu krāsas iepakojumus

Bieži cilvēki nenovērtē to, cik daudz matu krāsas patiesībā būs nepieciešams. Ja tev ir gari un biezi mati, vienmēr nopērc nedaudz vairāk matu krāsas, lai tā pietiktu visu matu noklāšanai. Tu taču negribētu piedzīvot vilšanos.


3. Aizsargā savu ādu

Matu krāsas nonākšana uz ādas vienmēr ir kaitinoša, jo var paiet vairākas dienas līdz tā noiet. Lai to novērstu, uzklāj bērnu eļļu vai treknu sejas krēmu uz ādas matu līnijas tuvumā un uz ausu malām. Lai pasargātu savas rokas un nagus, krāsošanas laikā valkā cimdus, kas ir iekļauti matu krāsošanas komplektā.

4. Veic alerģijas pārbaudi

Katru reizi veic alerģijas pārbaudi 48 stundas pirms krāsošanas.


5. Novērs bojājumus

Visu matu krāsu sastāvā ir ūdeņraža peroksīds, kas var likt matiem zaudēt to dabīgo mitrumu un padarīt tos sausus un trauslus. Lieto matu krāsošanas komplektā iekļauto kondicionieri un atceries vismaz reizi nedēļā veikt intensīvu kondicionēšanas procedūru.


6. Nemazgā matus

Tikko krāsotus matus nevajadzētu mazgāt nākamās 48 stundas. Tas ir pietiekams laiks, lai matu dabīgās eļļas varētu matu krāsu absorbēt. Uz pāris dienām atspraud matus un nogaidi līdz varēsi citus žilbināt ar savu lielisko matu krāsu.


7. Un kad tos mazgāsi...

Lieto īpašus, krāsotiem matiem paredzētus produkts, jo tie ir izstrādāti, lai paildzinātu matu krāsas intensitāti un spīdumu.
 

Visi padomi