MATU KRĀSOŠANA UN MATU KOPŠANA TIKKO KRĀSOTI MATI

KĀ RŪPĒTIES PAR TIKKO KRĀSOTIEM MATIEM

MATU KRĀSOŠANA UN MATU KOPŠANA TIKKO KRĀSOTI MATI

Labākie ieteikumi, lai saglabātu krāsotus matus mīkstus un mirdzošus


Kad esi ieguvusi ideālo matu toni, nākamais solis ir pareizi par matiem parūpēties. Neatkarīgi no tā, vai esi veikusi ievērojamas vai minimālas pārmaiņas, jebkura matu krāsošana padara tavus matus raupjākus un sausākus nekā tie bija iepriekš. Nebaidies! Ar šiem ieteikumiem tavi mati kļūs tikpat zīdaini mīksti, cik tie bija pirms krāsošanas.


Palutini savus matus!
Izmanto matu kondicionieri: tas nav nekāds noslēpums, ka permanentā matu krāsa var padarīt tavus matus raupjākus. Lai to novērstu, veic dziļās kondicionēšanas procedūru vismaz vienu reizi nedēļā. Samitrini matus ar siltu ūdeni, ieklāj tajos kondicionieri un atstāj to iedarboties vismaz uz pusstundu. Pēc kondicioniera izmazgāšanas atšķirībai jābūt pamanāmai uzreiz — mati ir mīkstāki un spīdīgāki.

Izmanto pareizo šampūnu: izvairies no stipras iedarbības šampūnu lietošanas, kas var padarīt tavus matus nespodrus un tos bojāt. Izvēlies saudzīgu šampūnu, kas paredzēts krāsotiem matiem. Tas palīdzēs saglabāt tavu matu krāsu. Atrodi sev piemērotāko šampūnu, kas padarīs tavu matu krāsu izteiksmīgāku.

Izvairies no fēna lietošanas: ja vien nesteidzies, nežāvē matus ar fēnu, nelieto matu taisnotāju vai veidotāju, jo tie padara matus porainus. Ļauj matiem žūt dabīgā ceļā, cik ilgi vien iespējams, vai pirms žāvēšanas izmanto izsmidzināmu līdzekli vai eļļu matu aizsardzībai pret karstumu.

Atjauno matu krāsu bieži, bet ne pārāk bieži: atjauno krāsu ne vairāk kā vienu reizi mēnesī. Pārāk bieža matu krāsošana var padarīt tos raupjus un sausus. Pārāk bieži nemaini arī matu krāsu toņus.

Nākamai matu krāsošanas reizei: izvēlies labākos produktus. Pareizo matu krāsošanas produktu lietošana, krāsojot matus mājās, palīdzēs izvairīties no stipru ķīmisko vielu nokļūšanas matos. Mūsdienīgajos matu krāsošanas produktos, kas satur eļļas, nav pievienots amonjaks, un tie matus padara mīkstus un spīdīgus.
 

Visi padomi