MATU KOPŠANAS IETEIKUMI

Matu kopšanas ieteikumi

MATU KOPŠANAS IETEIKUMI

Iegūsti visu: pasakaini ieveidoti mati, kas tiek lutināti

Runājot par matu veidošanu, ir miljoniem dažādu līdzekļu, rīku un padomu, kuri var tevi samulsināt, radot neziņu, par to, kurš no tiem ir labākais. Taču pastāv daži vienkārši veidi, kā saglabāt tavus matus veselus pat tad, ja esi tikpat aizrautīga matu veidotāja kā mēs!
Rūpējies, lai veidošanas process būtu ātrs, vēss un aizsargāts.


Tas nav nekāds noslēpums, ka karstums bojā matus. Tie kļūst trausli un pat lūzt. Tieši tāpēc tev ir vajadzīgi labi matu veidošanas rīki ar vairākiem temperatūras režīmiem, kuri jāizmanto pēc iespējas zemākā temperatūrā, tādā veidā matus pasargājot, bet tāpat labi ieveidojot.
Tu vari savus matus aizsargāt arī pirms ieveidošanas, izmantojot līdzekli matu aizsardzībai pret karstumu. Tas pārklāj matus ar silikona kārtiņu, kas saglabā matos mitrumu un neļauj karstumam matus pārlieku bojāt.


Dod priekšroku matu izžūšanai dabīgā veidā, žāvējot matus ar fēnu pēc iespējas retāk. Un nemaz nedomā matus žāvēt, turot galvu uz leju! Tādā veidā tu atvērsi matu kutikulas, un tas novedīs pie bojātiem un nedzīviem matiem.
Sāc matu ieveidošanu ar matu veidotāju vai taisnotāju tikai tad, kad mati ir pilnībā sausi. Beigās izmanto fēnu ar aukstā gaisa plūsmu, lai noslēgtu matu kutikulas un piešķirtu matiem spīdumu.


Apstrādājot katru matu šķipsnu ar matu veidotāju vai taisnotāju, dari to veikli un nepakļauj matus karstumam pārāk ilgi. Pat ja šķipsnu neizdodas ieveidot ar pirmo reizi, nesatraucies. Mēģini vēlreiz, kad tā būs atdzisusi, jo tādā veidā neriskēsi matus sabojāt.


Palutini matus ar spīduma pastiprinātājiem

Beigās ieklāj matu serumu vai dažus pilienus spīduma pastiprinošas eļļas, kas baros matu galus pēc to žāvēšanas ar karstumu un ļaus tiem saglabāt veselīgu un spīdīgu izskatu ilgāk! Šos produktus var izmantot jebkurā matu veidošanas brīdī, un tie labi sader ar izvēlēto ieveidošanas produktu, neatkarīgi no tā, vai tā būtu želeja, putas vai kas cits. Tikai iegaumē, sekojot šiem ieteikumiem, tavi mati kļūs veselīgāki un izskatīsies spīdīgāki ar katru reizi, kad ieveidosi matus, ja vien vēlāk no matiem rūpīgi izskalosi izmantotos produktus.
 

garnier
Visi padomi