Ultra Doux Marvellous Oils Barojošs šampūns

Ultra Doux Marvellous Oils Barojošs šampūns

5

Barojošs šampūns ļoti sausiem matiem ar argāna un kamēlijas eļļu. Argāna eļļa ir zināma ar augstām barošanas un aizsardzības spējām. Kamēlijas eļļa sniedz matiem spīdumu un maigumu.

Rezultāts: Sausi mati tiek baroti, tiek atjaunots matu vieglums un mīkstums. Mati kļūst mirdzoši un vieglāk veidojami. Ieskauti apburošā, kārdinošā ziedu aromātā.

Ultra Doux Marvellous Oils Barojošs šampūns
Ultra Doux Marvellous Oils Barojošs šampūns

Atsauksmes

13 Atsauksmes

5

Tīna

2015. gada 25. martā

Man ļoti patīk šī Garnier produktu matu kopšanas līnija. Jau pēc pirmās lietošanas reizes mati palika mīksti un nebija tik nesavācami un nepaklausīgi kā vienmēr.

Jelizaveta

2015. gada 24. martā

Nessen saņēmu savu laimētu komplektu! Liels paldies Garnier! Ļoti apmierināta, ideāls mitrinošs effekts. Kas mani ļoti izbrīnija-šampūns, jo pirmoreizi ar SLS šampūns uzreiz pēc izskalošanas mani izbrīnija ar maiguma effektu, un ar to, ka mati nebija cieti un manuprāt pat tie kas steidzas, var nelietot masku. Pati matu maskai ir ļoti patīkams aromāts, un viņas konstitence ir bieza, pati ir ekonomiska un sniedz labu mitrināšanu, arī ļoti iepatikās matu eļļa, galiņi ir sakopti un spīdīgi + padoms uz maskas noder. Kopumā ļoti patīk, vienīgi cena eļļai manuprāt ir nedaudz augsta.

Sandra

2015. gada 21. martā

Ļoti ideāli produkti priekš nepaklausīgiem matiem.mati pēc mazgāšanas mati paliek ļoti mīksti!!Superigi- ieteiktu visiem izmēģināt!!

Laura

2015. gada 13. februārī

Super šampūns!!!

Iesūtīt atsauksmi