Ultra Doux Marvellous Oils Barojošs šampūns

Ultra Doux Marvellous Oils Barojošs šampūns

5

Barojošs šampūns ļoti sausiem matiem ar argāna un kamēlijas eļļu. Argāna eļļa ir zināma ar augstām barošanas un aizsardzības spējām. Kamēlijas eļļa sniedz matiem spīdumu un maigumu.

Rezultāts: Sausi mati tiek baroti, tiek atjaunots matu vieglums un mīkstums. Mati kļūst mirdzoši un vieglāk veidojami. Ieskauti apburošā, kārdinošā ziedu aromātā.

Ultra Doux Marvellous Oils Barojošs šampūns
Ultra Doux Marvellous Oils Barojošs šampūns

Atsauksmes

13 Atsauksmes

5

Baiba

2015. gada 30. aprīlī

Šo produktu komplektu saņēmu dāvanā. Šampūns - mati jau tikai pēc mazgāšanas vien kļūst vijīgi, elastīgi, nepiņķerējas. Izteikti barojošs. Vienīgi galvas āda ātrāk taukojas, biežāk jāmazgā mati. Balzams - pēc tekstūras neliekas taukains, "izkūst" matos, nostiprina to, ko šampūns iesācis. Maska - bieza, barojoša. Nogludina mata struktūru, tas kļūst spīdīgs, pabarots, tāds kā smagāks, līdz ar to mati paši no sevis kļūst taisnāki. Eļļa - lieliski kopj galiņus, tie nespurojas. Matu galiņi praktiski vairs nelūzt.

Līga

2015. gada 25. aprīlī

Saņēmu šo komplektu, esmu lietojusi jau vairākkārt.Ļoti patīk smarža, mati jūtas lieliski, efekts ar matu masku ir paliekošs, viegli ķemmējami, zīdaini.Ļoti patīk.

Inese

2015. gada 22. aprīlī

Ļoti ļoti labs komplekts! Mati mīksti, spīdīgi, viegli, veselīgi. Patiešām varu ieteikt viesiem! Man mati bija palikuši cieti un neveselīgi, bet tagad ... Esmu ļoti patīkami pārsteigta!!! Paldies!

Sintija

2015. gada 22. aprīlī

30.martā saņēmām savu laimēto komplektiņu.Šampūns lielisks. Pie matu maskas piepilināju dažus pilienus eļļas un tiešām efekts ir ideāls.Mati vairs nav tik bieži jāmazgā.Lieliski, šampūnu un matu masku pirkšu arī turpmāk.

Viktorija

2015. gada 7. aprīlī

Saņēmu šo šampūnu,esmu ļoti apmierināta,paldies

Iesūtīt atsauksmi